FC Barcelona przejdzie wielkie zmiany. Odejdzie 9 piłkarzy! Jest lista

FC Barcelona przejdzie wielkie zmiany. Odejdzie 9 piłkarzy! Jest lista

FC Barcelona w sobotę zakończyła sezon porażką w finale Pucharu Króla z Valencią (1:2). Tym samym „Duma Katalonii” nie była w stanie sięgnąć po podwójną koronę, po zdobyciu mistrzostwa Hiszpanii. Działacze klubu zastanawiają się już nad kształtem zespołu na następne rozgrywki. Kilku piłkarzy z pewnością pożegna się z grą na Camp Nou.

Zdaniem hiszpańskiego „Sportu”, z Barceloną latem pożegna się aż dziewięciu zawodników – Philippe Coutinho, Samuel Umtiti, Ivan Rakitić, Malcom, Kevin-Prince Boateng, Rafinha, Thomas Vermaelen, Jasper Cillessen oraz Jeison Murillo. Według dziennikarzy dziennika, holenderski bramkarz liczy na regularną grę i z tego powodu chce zmienić klub. Kończą się wypożyczenia Murillo i Boatenga, którzy powrócą do swoich klubów, a kończąca się w czerwcu umowa z Vermaelenem nie zostanie przedłużona.

Działacze FC Barcelony mogą liczyć na sprzedaży trzech zawodników – Coutinho, Rakiticia oraz Umtitiego. Zdaniem dziennikarzy hiszpańskiego dziennika, ich sprzedaż miałaby pomóc sfinansować transfery Matthijsa de Ligta oraz Antoine'a Griezmanna.


Czytaj więcej…

FC Barcelona przejdzie wielkie zmiany. Odejdzie 9 piłkarzy! Jest lista

Zdaniem hiszpańskiego "Sportu", z Barceloną latem pożegna się aż dziewięciu zawodników – Philippe Coutinho, Samuel Umtiti, Ivan Rakitić, Malcom, Kevin-Prince Boateng, Rafinha, Thomas Vermaelen, Jasper Cillessen oraz Jeison Murillo. Według …

Źródło: Sport.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *