Fani nie zostawili na Agnieszce Radwańskiej suchej nitki! "Co się …

Fani nie zostawili na Agnieszce Radwańskiej suchej nitki! "Co się ...

We wtorek Agnieszka Radwańska i jej mąż, Dawid Celt byli gośćmi w "Pytaniu na śniadanie". Tenisistka i trener opowiadali o wielkim benefisie Agnieszki, jednak wielu widzów miało problem na skupieniu się na rozmowie. Wszystko z powodu "nowego wyglądu" tenisistki, który od kilku tygodni mocno jest krytykowany. Jak tym razem wyglądała Agnieszka Radwańska? Zobaczcie!

Po ogłoszeniu zakończeniu kariery sportowej Agnieszka Radwańska wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". 30-latce wróżono wielki finał. Niestety, Agnieszka odpadła dość szybko z tanecznego show, zajmując 6. miejsce. Porażka nie załamała żony Dawida Celta, w najnowszym "Pytaniu na śniadanie" uśmiech nie schodził jej z twarzy. Agnieszka opowiadała o najbliższym benefisie. Gwiazda 21 maja rozegra pokazowe mecze w Krakowie z Angeliką Kerber i Karoliną Woźnicką. Będzie to jej uroczyste podsumowanie kariery. 

– W momencie kiedy Agnieszka ogłosiła zakończenie kariery od razu pojawiła się myśl, że fajnie byłoby pożegnać się z kibicami i całym tenisowym środowiskiem (…) Kiedy zaangażowała się w to Telewizja Polska i miasto Kraków zobaczyliśmy, że impreza nabiera rozmachu. Mam nadzieję, że będzie godna kariery Agnieszki – zachęcał do przyjścia na wydarzenie Dawid. 

– Będzie się działo, będzie ciekawie, zaczynamy na korcie, gramy debla, a później jest scena i artyści – mówiła Agnieszka. 

Niestety, wielu widzów po emisji wywiadu z Agnieszką, nie zostawiło na niej suchej nitki, pisząc w sieci komentarze odnośnie jej wyglądu:

– Dobrze wyglądała to się przerobiła negatywnie na twarzy….

– Co ona zrobiła z twarzą? Wygląda tak sztucznie, że ani nie może się uśmiechnąć i z mówieniem też nie jest za dobrze .

– Niech ta Pani zaprzestanie ingerować w twarz… robi się po mału karykaturą samej siebie. Szok, że młode przecież kobiety robią sobie krzywdę na własne życzenie.

– Dziewczyno – przestań ładować w siebie ten botoks. bo wyglądasz koszmarnie.

– Bardzo trudno Panią poznać po ostatnich zmianach – pisali internauci w komentarzach. 

 

Czy Agnieszka powinna odnieść się do krytyki widzów? Niestety, przykre komentarze na temat wyglądu gwiazdy, pojawiają się już od dłuższego czasu. Spora część fanów broni jednak swojej idolki.

– Cudna kobieta!

– Piękna jesteś. 

– Śliczna – piszą fani sportsmenki. 

Zobaczcie zdjęcia z programu. Czy Agnieszka poprawiała urodę? Komentarze są naprawdę ostre!

Hejt na Agnieszkę Radwańską

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Screenshot/Pytanienasniadanietvp2

Agnieszka Radwańska z mężem w "PnŚ".

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Screenshot/Pytanienasniadanietvp2

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczuAgnieszka Radwańska, Urszula Radwańska, Stefano Terrazzino

 


Czytaj więcej…

Agnieszka Radwańska zdradza czy przyzwyczaiła się do sportowej …

Agnieszka Radwańska i jej mąż Dawid Celt byli gośćmi w programie "Pytanie na śniadanie" TVP2. Przed kamerami była tenisistka zdradziła m.in. czy przyzwyczaiła się już do sportowej emerytury. Nie zabrakło też tematu "Tańca z gwiazdami" i zbliżającego …

Źródło: Onet.pl

Fani nie zostawili na Agnieszce Radwańskiej suchej nitki! "Co się …

We wtorek Agnieszka Radwańska i jej mąż, Dawid Celt byli gośćmi w "Pytaniu na śniadanie". Tenisistka i trener opowiadali o wielkim benefisie Agnieszki, jednak wielu widzów miało problem na skupieniu się na rozmowie. Wszystko z powodu "nowego …

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *