Fame MMA 3: walka Godlewska – Linkiewicz na żywo! Kto będzie …

El. Euro 2020: horror w meczu Szwecja - Norwegia. Spacerki ...

FAME MMA 3. Emocji i kontrowersji nie zabrakło też na II konferencji

Na drugiej konferencji – podobnie, jak na pierwszej – nie zabrakło kontrowersji i emocji. Marcin "Mnich Terminator" Wójcik podarował swojemu rywalowi, Krzysztofowi "Bodychrist" Ciesielskiemu biustonosz, szydząc z jego gabarytów. Panowie nie szczędzili sobie uszczypliwości, a w trakcie pozowania fotoreporterom doszło do przepychanek. Interweniowała ochrona. Amadeusz "FERRARI" Roślik ściął się słownie z Adrianem "Polakiem" Polańskim, który zapowiedział, że chce z nim oficjalnie walczyć. "W końcu znalazłeś jaja między nogami" – krzyczał Ferrari. "Ważne żebyś ich nie zgubił w oktagonie" – ripostował Polak. Szymon Taxi Złotówa Wrzesień również szydził ze swojego przeciwnika. – Ja przez 5 miesięcy straciłem ponad 40 kilogramów, patrząc na mojego przeciwnika, to on przez 5 miesięcy stracił 5 miesięcy – mówił Taxi Złotówa. – No ja trenowałem, schudłem przez 3 miesiące 13 kilo, ale ogólnie zapytam Ci się, Szymon, jak się czujesz, że jesteś szczecińskim paprykarzem?. Na koniec Bonus rzucił hasło "Je*ać stare baby".

FAME MMA 3. Godlewska kontra Linkiewicz

Potem swoją chwilę miały Linkiewicz i Godlewska. Tym razem Linkiewicz krzyczała do Godlewskiej "Zamknij ten łeb!", na co Godlewska stwierdziła, że Linkiewicz za dużo krzyczy i ze wszyscy wiedzą, że lubi mieć pełną buzię i wyjęła z torby kaszankę i rzuciła nią w Linkiewicz, wołając "zamknij ryj i kaszanka do buzi". Linkiewicz rzuciła z kolei w Godlewską jajkiem. W trakcie konferencji padły również ze strony Godlewskiej sugestie na temat życia seksualnego Linkiewicz. – Nie pleń się tak bo jeszcze sperma Ci się odbija z imprezy – powiedziała Godlewska o Linkiewicz. Celebrytka po tym tekście zamilkła. – Po tym jak ustaliśmy już, co się komu odbija z imprezy przejdźmy do kolejnego pytania – zakończył wymianę zdań konferansjer.

Skrót najciekawszych momentów z drugiej konferencji przed galą FAME MMA 3 tutaj:

"Zamknij ten łeb! – Linkiewicz do Godlewskiej na drugiej konferencji przed galą FAME MMA 3. Na pierwszej krzyczała do niej "Zamknij ten ryj! Ryj! Ryyyyyj!"

Spięcie pomiędzy Moniką "Esmeraldą" Godlewską a Martą Linkiewicz na drugiej konferencji przed galą FAME MMA 3:

FAME MMA 3. Na konferencji poleciały bluzgi i szklanki

Przypomnijmy, że transmisję z pierwszej konferencji na YouTube oglądało ponad 200 tysięcy osób. Transmitowano ją na kanale YouTubera Lorda Kruszwila. FAME MMA 3 "grzeje" i zarazem dzieli fanów. Kogo zobaczymy w tego wieczoru w oktagonie?


 Instagram/FAME MMA

Galeria zawodników i zawodniczek gali FAME MMA 3 (zdjęcia, Instagram)

FAME MMA 3 będzie galą w całości poświęconą pojedynkom typu freak fight. W oktagonie zmierzą się polscy YouTuberzy, celebryci, influencerzy i patostreamerzy. To dlatego to wydarzenie budzi taką sensację w Internecie.

Zapowiedź walki Mart Linkiewicz i Moniki Godlewskiej na FAME MMA 3:

FAME MMA 3. Karta walk

 • Szymon "ISAMU" Kasprzyk vs. Daniel "DEEJAYPALLASIDE" Pawlak (walka wieczoru)
 • Dawid Malczyński vs Amadeusz "FERRARI" Roślik (walka o pas mistrza ktegorii półśredniej)
 • Marta "LINKIMASTER" vs. Monika "ESMERALDA" Godlewska
 • Piotr "BONUS BGC" Witczak vs. Szymon "TAXI ZŁOTÓWA" Wrzesień
 • Filip "FILIPEK" Marcinek vs. Patryk "RYBA" Karaś
 • Adrian "POLAK" Polański vs. Kasjusz "DON KASJO" Życiński
 • Krystian "KRYCHA" Wilczak vs Bartek "RUBY" Brzeziński
 • Krzysztof "BODYCHRIST" Ciesielski vs. Marcin "MNICH TERMINATOR" Wójcik
 • Kamil "HASSI" Hassan vs. Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

 Szymon Starnawski

Piękne Ring Girls FAME MMA (zdjęcia)

Official trailer FAME MMA 3:

FAME MMA 3, 30 marca 2019. Nie tylko walki

Podczas gali FAME MMA 3 zorganizowany zostanie także koncert. Wystąpi Sarius, polski raper, reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej. Zadebiutował w 2013 roku albumem „Blisko leży obraz końca”, wyprodukowanym przez DJ-a Eproma i wydanym nakładem wytwórni Asfalt Records, której stał się pełnoprawnym członkiem. Wytwórnię opuścił po wypuszczeniu płyty „I żyli krótko i szczęśliwie” w 2016 roku. Współpracował z takimi artystami, jak Hades czy O.S.T.R. – do tego ostatniego z czasów młodości bywa często przyrównywany ze względu na swoją osobowość oraz twórczość. Oprócz rapu zajmuje się także boksem.

Sarius, "Wiking":

Fame MMA 3. Kto będzie oceniał walki?

W gronie komentatorów zasiądą:

 • Adbuster
 • Trybson

W Loży Szyderców Fame MMA 3 zobaczymy:

 • Paris Platynov
 • Xayoo

W Studiu Fame MMA 3 rządzić będą:

 • Dla Pieniędzy
 • Tromba

W FAME Studio zobaczycie gościnnie Różala i kilku innych mega hyperów.

Konferansjerem FAME MMA 3 będzie Arek Pawłowski.

Ring Girls FAME MMA 3

 • Agata Woda
 • Dajana Kramarczyk
 • Julia Madej
 • Weronika Jezierska

 Instagram

Piękne Ring Girls KSW. Zobacz ich gorące zdjęcia!

FAME MMA 3. Gdzie odbędzie gala?

Atlas Arena al. Bandurskiego 7, Łódź
Organizatorem gali jest FAME MMA.
Początek FAME MMA 3 o godz. 20.00.
Ceny biletów: od 50 zł

FAME MMA 3. Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja z gali FAME MMA 3 prowadzona będzie tylko w internecie. Stream online w tylko formie PPV. Stream online będzie aktywny także na urządzeniach mobilnych. Transmisję gali Fame MMA 3 PPV można wykupić na oficjalnej stronie organizacji (kliknij, żeby przejść. Najtańsza dostępna opcja obejrzenia walk youtuberów i patostreamerów na gali FAME MMA 3 kosztuje 19,99 złotych.


Czytaj więcej…

FAME MMA 3 ONLINE na żywo. Gdzie oglądać STREAM LIVE …

30 marca w łódzkiej Atlas Arenie wieczór z galą FAME MMA 3. Wieczór nietypowy, bowiem cała gala poświęcona jest walkom youtuberów, influencerów, celebrytów i patostreamerów. Na ring wyjdą polscy youtuberzy, a internauci szczególnie ostrzą sobie …

Źródło: Express Bydgoski

FAME MMA 3 Esmeralda vs Linkiewicz Kiedy i gdzie oglądać Fame …

W walkach mieszanych sztuk walki zmierzą się … youtuberzy i celebryci. Nowicjusze włożą rękawice i staną do pojedynku z internetowym przeciwnikiem. Kogo zobaczymy na ringu? Gdzie będzie można obejrzeć FAME MMA 3? O której godzinie transmisja z …

Źródło: Express Ilustrowany

FAME MMA 3 – transmisja z ważenia. O której godzinie i gdzie …

Organizatorzy FAME MMA 3 nie podali jeszcze oficjalnej informacji odnośnie transmisji na żywo z ważenia. Ceremonia odbędzie się w piątek, 29 marca o godzinie 18:00 i obejrzeć ją będzie można najprawdopodobniej na oficjalnym kanale FAME MMA w …

Źródło: Radio Eska

Fame MMA 3. Godlewska – Linkiewicz. Gdzie oglądać transmisję …

W sobotę 30 marca o godz. 19.00 w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala Fame MMA 3, podczas której zobaczymy walki znanych youtuberów i internetowych celebrytów. Największym zainteresowaniem cieszy się pojedynek Marty Linkiewicz z Moniką …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Fame MMA 3: walka Godlewska – Linkiewicz na żywo! Kto będzie …

Oprócz walki Linkiewicz – Godlewska na Fame MMA 3 dojdzie do ośmiu innych pojedynków. W walce wieczoru czeka nas starcie Isamu – DeeJayPallaside. Pasjonująco zapowiada się też walka o mistrzowski pas, w której Dawid Malczyński skrzyżuje …

Źródło: Radio ZET

Fame MMA 3 Godlewska vs Linkiewicz KARTA WALK. W ringu też …

Bez wątpienia największym hitem gali Fame MMA 3 będzie starcie Marty "Linkimaster" Linkiewicz i Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej. Ta pierwsza sama nazywa się patoinfluencerką. W internecie zasłynęła filmem, w którym opowiada o nocy spędzonej w …

Źródło: Dziennik Zachodni

Isamu: kim jest? WZROST, WIEK, INSTAGRAM, WALKA, FAME MMA

Wzrost, wiek, Instagram i walka na Fame MMA to kwestie, które interesują fanów. … Zobacz: Fame MMA 4 – ZAWODNICY na gali. … Szymon Kasprzyk, który swój kanał o nazwie IsAmU wystartował 30 stycznia 2012 roku zadebiutuje na gali Fame MMA 3.

Źródło: Radio Eska

Fame MMA 3 – karta walk. Walka Godlewska – Linkiewicz hitem …

Fame MMA 3 – karta walk. Gdzie oglądać galę online? Przed nami już trzecia gala Fame MMA, na której zmierzą się znani youtuberzy i celebryci. Kto tym razem pojawi się na gali Fame MMA? Gdzie oglądać galę online? Poznaj kartę walk Fame MMA 3.

Źródło: Gazeta Pomorska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *