FAME MMA 3 ONLINE NA ŻYWO FAME MMA 3 LIVE STREAM w …

FAME MMA 3 ONLINE NA ŻYWO FAME MMA 3 LIVE STREAM w ...

FAME MMA 3. Emocji i kontrowersji nie zabrakło też na II konferencji

Na drugiej konferencji – podobnie, jak na pierwszej – nie zabrakło kontrowersji i emocji. Marcin "Mnich Terminator" Wójcik podarował swojemu rywalowi, Krzysztofowi "Bodychrist" Ciesielskiemu biustonosz, szydząc z jego gabarytów. Panowie nie szczędzili sobie uszczypliwości, a w trakcie pozowania fotoreporterom doszło do przepychanek. Interweniowała ochrona. Amadeusz "FERRARI" Roślik ściął się słownie z Adrianem "Polakiem" Polańskim, który zapowiedział, że chce z nim oficjalnie walczyć. "W końcu znalazłeś jaja między nogami" – krzyczał Ferrari. "Ważne żebyś ich nie zgubił w oktagonie" – ripostował Polak. Szymon Taxi Złotówa Wrzesień również szydził ze swojego przeciwnika. – Ja przez 5 miesięcy straciłem ponad 40 kilogramów, patrząc na mojego przeciwnika, to on przez 5 miesięcy stracił 5 miesięcy – mówił Taxi Złotówa. – No ja trenowałem, schudłem przez 3 miesiące 13 kilo, ale ogólnie zapytam Ci się, Szymon, jak się czujesz, że jesteś szczecińskim paprykarzem?. Na koniec Bonus rzucił hasło "Je*ać stare baby".

(Więcej o wydarzeniach na konferencji poniżej karty walk)

FAME MMA 3. WYNIKI. Karta walk (według czasu rozgrywania walk)

 • Kamil Hassan – Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (zwyciężył "Wiewiór")
 • Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski – Marcin "Mnich Terminator" Wójcik (zwyciężył "Terminator")
 • Krystian "Krycha" Wilczak – Bartek "Ruby" Brzeziński (zwyciężył "Krycha")
 • Adrian "Polak" Polański – Kasjusz "Don Kasjo" Życiński (sensacyjny werdykt sędziów – zwycięża "Polak")
 • Filip "Filipek" Marcinek – Patryk "Ryba" Karaś (zwycięża "Ryba")
 • Piotr "Bonus BGC" Witczak – Szymon "Taxi Złotówka" Wrzesień (Bonus BGC poddaje walkę, kontuzja barku, zwycięża "Taxi Złotówa)
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz – Monika "Esmeralda" Godlewska (Marta Linkiewicz górą! Po walce emocje opadają, bez ekscesów – kadry z walki znajdziecie w galerii)
 • Dawid Malczyński – Amadeusz "Ferrari" Roślik (zwycięstwo Dawida Malczyńskiego)
 • Szymon "Isamu" Kasprzyk – Daniel "DeeJay Pallaside" Pawlak (zwycięstwo Szymona Kasprzyka "Isamu")

Walka Marty Linkiewicz z Moniką Godlewską:

FAME MMA 3. Godlewska kontra Linkiewicz

Potem swoją chwilę miały Linkiewicz i Godlewska. Tym razem Linkiewicz krzyczała do Godlewskiej "Zamknij ten łeb!", na co Godlewska stwierdziła, że Linkiewicz za dużo krzyczy i ze wszyscy wiedzą, że lubi mieć pełną buzię i wyjęła z torby kaszankę i rzuciła nią w Linkiewicz, wołając "zamknij ryj i kaszanka do buzi". Linkiewicz rzuciła z kolei w Godlewską jajkiem. W trakcie konferencji padły również ze strony Godlewskiej sugestie na temat życia seksualnego Linkiewicz. – Nie pleń się tak bo jeszcze sperma Ci się odbija z imprezy – powiedziała Godlewska o Linkiewicz. Celebrytka po tym tekście zamilkła. – Po tym jak ustaliśmy już, co się komu odbija z imprezy przejdźmy do kolejnego pytania – zakończył wymianę zdań konferansjer.

Skrót najciekawszych momentów z drugiej konferencji przed galą FAME MMA 3 tutaj:

"Zamknij ten łeb! – Linkiewicz do Godlewskiej na drugiej konferencji przed galą FAME MMA 3. Na pierwszej krzyczała do niej "Zamknij ten ryj! Ryj! Ryyyyyj!"

Spięcie pomiędzy Moniką "Esmeraldą" Godlewską a Martą Linkiewicz na drugiej konferencji przed galą FAME MMA 3:

FAME MMA 3. Na konferencji poleciały bluzgi i szklanki

Przypomnijmy, że transmisję z pierwszej konferencji na YouTube oglądało ponad 200 tysięcy osób. Transmitowano ją na kanale YouTubera Lorda Kruszwila. FAME MMA 3 "grzeje" i zarazem dzieli fanów. Kogo zobaczymy w tego wieczoru w oktagonie?


 Instagram/FAME MMA

Galeria zawodników i zawodniczek gali FAME MMA 3 (zdjęcia, Instagram)

FAME MMA 3 będzie galą w całości poświęconą pojedynkom typu freak fight. W oktagonie zmierzą się polscy YouTuberzy, celebryci, influencerzy i patostreamerzy. To dlatego to wydarzenie budzi taką sensację w Internecie.

Zapowiedź walki Mart Linkiewicz i Moniki Godlewskiej na FAME MMA 3:


 Szymon Starnawski

Piękne Ring Girls FAME MMA (zdjęcia)

Official trailer FAME MMA 3:

FAME MMA 3, 30 marca 2019. Nie tylko walki

Podczas gali FAME MMA 3 zorganizowany zostanie także koncert. Wystąpi Sarius, polski raper, reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej. Zadebiutował w 2013 roku albumem „Blisko leży obraz końca”, wyprodukowanym przez DJ-a Eproma i wydanym nakładem wytwórni Asfalt Records, której stał się pełnoprawnym członkiem. Wytwórnię opuścił po wypuszczeniu płyty „I żyli krótko i szczęśliwie” w 2016 roku. Współpracował z takimi artystami, jak Hades czy O.S.T.R. – do tego ostatniego z czasów młodości bywa często przyrównywany ze względu na swoją osobowość oraz twórczość. Oprócz rapu zajmuje się także boksem.

Sarius, "Wiking":

Fame MMA 3. Kto będzie oceniał walki?

W gronie komentatorów zasiądą:

 • Adbuster
 • Trybson

W Loży Szyderców Fame MMA 3 zobaczymy:

 • Paris Platynov
 • Xayoo

W Studiu Fame MMA 3 rządzić będą:

 • Dla Pieniędzy
 • Tromba

W FAME Studio zobaczycie gościnnie Różala i kilku innych mega hyperów.

Konferansjerem FAME MMA 3 będzie Arek Pawłowski.

Ring Girls FAME MMA 3

 • Agata Woda
 • Dajana Kramarczyk
 • Julia Madej
 • Weronika Jezierska

 Instagram

Piękne Ring Girls KSW. Zobacz ich gorące zdjęcia!

FAME MMA 3. Gdzie odbędzie gala?

Atlas Arena al. Bandurskiego 7, Łódź
Organizatorem gali jest FAME MMA.
Początek FAME MMA 3 o godz. 20.00.
Ceny biletów: od 50 zł

FAME MMA 3. Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja z gali FAME MMA 3 prowadzona będzie tylko w internecie. Stream online w tylko formie PPV. Stream online będzie aktywny także na urządzeniach mobilnych. Transmisję gali Fame MMA 3 PPV można wykupić na oficjalnej stronie organizacji (kliknij, żeby przejść. Najtańsza dostępna opcja obejrzenia walk youtuberów i patostreamerów na gali FAME MMA 3 kosztuje 19,99 złotych.


Czytaj więcej…

Fame MMA 3. Transmisja PPV – Gdzie oglądać galę online?

Trudno spodziewać się, aby w najbliższym czasie Fame MMA dorównało KSW pod względem marketingowym. Zainteresowanie jest jednak ogromne. Samą konferencję prasową przed Fame MMA 3 oglądało na żywo ponad 200 tysięcy osób, co było …

Źródło: Radio ZET

FAME MMA 3. WYNIKI WALK NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie oglądać …

FAME MMA 3 [WYNIKI WALK NA ŻYWO] już w sobotę, 30 marca 2019 roku od godz. 20 w łódzkiej Atlas Arenie. Na ringu gwiazdy YouTuba, blogerzy, vlogerzy i celebryci. Gorąca walka kobieca, w której Godlewska zmierzy się z Linkiewicz. W walce wieczoru …

Źródło: Dziennik Bałtycki

FAME MMA 3 ONLINE NA ŻYWO FAME MMA 3 LIVE STREAM w …

Gala FAME MMA 3 już w sobotę 30.03.2019 roku. Początek gali Fame MMA 3 ok. godziny 20:00. Gdzie STREAM ONLINE z Fame MMA 3? Nie ma żadnego DARMOWEGO i LEGALNEGO streamu. Można go wykupić w systemie PPV na stronie FameMMA.tv.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

FAME MMA 3 ONLINE. Powtórka całej walki [wideo z walki …

30 marca w łódzkiej Atlas Arenie wieczór z galą FAME MMA 3. Wieczór nietypowy, bowiem cała gala poświęcona jest walkom youtuberów, influencerów, celebrytów i patostreamerów. Na ring wyjdą polscy youtuberzy, a internauci szczególnie ostrzą sobie …

Źródło: Express Bydgoski

Fame MMA 3 Walka Godlewska vs Linkiewicz. Karta walk gali Fame …

Fame MMA 3 Godlewska vs Linkiewicz. Karta walk Fame MMA 3. Transmisja PPV online i w TV. Gdzie oglądać w internecie? [30.03.2019]. Gdzie oglądać galę Fame MMA 3 online i walkę Marta Linkiewicz – Monika Esmeralda Godlewska? Nie przegap. Fame …

Źródło: Kurier Poranny

Linkiewicz znokautowała Godlewską w 45 sekund! Działo się na …

Linkiewicz znokautowała Godlewską w 45 sekund! Działo się na Fame MMA 3 [WIDEO] … Działo się na Fame MMA 3 [WIDEO]. I po walce. Marta Linkiewicz szybko pokonała Esmeraldę Godlewską podczas gali Feme MMA 3 w łódzkiej Atlas Arenie.

Źródło: http_//www.superstacja.tv/

FAME MMA 3: ESMERALDA vs LINKIMASTER (Zapowiedź)

KUP PPV ➡ https://famemma.tv KUP BILET ➡ https://famemma.ticketos.pl 🥋 NOWA KOLEKCJA CIUCHÓW ➡ https://famemma-shop.com 30 marca, Atlas …

Źródło: YouTube

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *