Fame MMA 3 – KONFERENCJA, KIEDY, WALKI, GDZIE, BILETY, O …

Fame MMA 3 - KONFERENCJA, KIEDY, WALKI, GDZIE, BILETY, O ...

FAME MMA 3 już za tydzień. Za nami druga konferencja prasowa z uczestnikami przyszłotygodniowych walk. Główną atrakcją wieczoru były naturalnie Marta Linkiewicz i Esmeralda Monika Godlewska.

Zaczęło się niewinnie, bo Esmeralda Monika Godlewska chyba naprawdę chciała opowiedzieć co nieco o swoich przygotowaniach do walki w czasie FAME MMA. Podobnie Marta Linkiewicz, choć tutaj było widać raczej nastawienie na „jest mi to obojętne”. A ponieważ niewiele się działo, prowadzący postanowił zapytać obie panie o stosunek do siebie nawzajem. To, co się stało później, było naprawdę proste do przewidzenia.

Tym razem dziewczyny były przygotowane na pre-walkę. Esmeralda Monika Godlewska przyniosła na konferencję tak niezbędne akcesorium, jak pęto kaszanki. Marta Linkiewicz gorsza nie była, bo wzięła ze sobą jajka.

Marta Linkiewicz zaczęła od standardowych wyzwisk w stronę swojej przeciwniczki, ale to Esmeralda Monika Godlewska jako pierwsza zaczęła szukać w torebce amunicji. Zanim zdążyła ją wyjąć, dostała jajem od Linkiewicz, z czego ta była bardzo dumna. Potem było lekkie zamieszanie, trochę przekrzykiwania się z publicznością, rzuty kaszanką i wrzaski.

Poprzednio najważniejszym słowem „konferencji” było poetyckie określenie „RYYYYJ”, teraz trudno określić, co tu się wydarzyło, bo żenadometry wybuchły. Publiczność też zrobiła swoje. Ale czego innego można było się spodziewać? Jeśli więc macie ochotę zobaczyć ten festiwal żenady, to zapraszamy, Esmeralda Monika Godlewska i Marta Linkiewicz zaczynają swój „cyrk” w okolicach 1:50:00.

 

FAME MMA 3, czyli walka celebrytów i jutuberów odbędzie się w Łodzi 30 marca o godzinie 20 w Atlas Arena. Jeśli chcecie zobaczyć ją osobiście na miejscu, najpierw kupcie bilet na famemma.ticketos.pl.

FAME MMA 3 można też obejrzeć online w systemie PPV (pay per view). Dostęp można wykupić na stronie famemma.com.

Z naszej perspektywy walką wieczoru będzie bez wątpienia rozgrywka Esmeralda Monika Godlewska vs Marta Linkiewicz. Ale oficjalna karta walk wygląda następująco:

  • Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel „DeeJay Pallaside” Pawlak – walka wieczoru
  • Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „Taxi Złotówka” Wrzesień
  • Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś
  • Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  • Krystian „Krycha” Wilczak – Bartek „Ruby” Brzeziński
  • Łukasz „Boy Flash” Langowski – Marcin „Mnich Terminator” Wójcik
  • Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Galę poprowadzi Pan Pawłowski. Walki komentować będą Trybson i AdBuster.

MAW


Czytaj więcej…

Fame MMA 3: co nas czeka?

Fame MMA 3, czyli pojedynki celebrytów oraz celebrytek w oktagonie, to wydarzenie, które cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Podczas najbliższej gali będziemy mogli zobaczyć chociażby słynnych youtuberów. Kiedy odbędzie się Fame …

Źródło: Onet.pl

FAME MMA 3. Gdzie transmisja na żywo? KARTA WALK 25.03.2019

W sobotę, 30 marca, w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala FAME MMA 3. To sportowe wydarzenie budzi sporo emocji. Już na pierwszej konferencji FAME MMA 3 emocje sięgnęły zenitu. Wybuchłą awantura, padły ostre słowa i poszły w ruch szklanki.

Źródło: Express Bydgoski

Fame MMA. Godlewska do Linkiewicz: Jeszcze sperma ci się odbija …

Jeżeli szukaliście ostatecznego dowodu na totalny upadek obyczajów wśród celebrytów mamy dla Was odpowiednie wideo. Marta Linkiewicz oraz Monika Esmeralda Godlewska już wkrótce zmierzą się w klatce w ramach Fame MMA. Celebrytki mają …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

FAME MMA 3. Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska przeszły …

FAME MMA 3 coraz bliżej, tymczasem za nami druga konferencja prasowa. Udział brały naturalnie Marta Linkiewicz i Esmeralda Monika Godlewska. Było przewidywalnie i żenująco, w ruch poszły jaja i kaszanka. REKLAMA. FAME MMA 3 już za tydzień.

Źródło: Plotek.pl

Fame MMA 3 – KONFERENCJA, KIEDY, WALKI, GDZIE, BILETY, O …

Fame MMA 3 od momentu ogłoszenia pierwszych bohaterów rozgrzewa internautów. Gala odbędzie się w ostatnią sobotę marca i na pewno będzie wydarzeniem, przy którym nie zaśniecie. W karcie walk znalazły się gwiazdy znane z serwisu YouTube, …

Źródło: Radio Eska

Fame MMA 3 online. Transmisja PPV na żywo. Kiedy i gdzie …

Gala Fame MMA 3. Walka Marta Linkiewicz vs Monika "Esmeralda" Godlewska hitem gali. Sprawdźcie, gdzie oglądać Fame MMA 3 online na żywo. Transmisja PPV dostępna w internecie. Czy obejrzymy ją w TV odpłatnie lub za darmo? Gdzie oglądać …

Źródło: Gazeta Współczesna

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *