FAME MMA 3: Bonus BGC przegrywa z Taxi Złotówą przez kontuzję

FAME MMA 3: Bonus BGC przegrywa z Taxi Złotówą przez kontuzję

W szóstej walce na FAME MMA 3 wystąpili Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień oraz Piotr „Bonus BGC” Witczak. Bonus w przerwie po pierwszej rundzie padł na deski trzymając się za ramię i przegrał pojedynek przez kontuzję.

Taxi Złotówa bez względu na wynik walki jest największym zwycięzcą dzisiejszej gali. W wywiadzie z nami przyznał, że MMA uratowało mu zdrowie. W ciągu 5 miesięcy zrzucił 42 kilogramy! Szymon i Piotr założyli się o to, który z nich wniesie mniej kilogramów na ważeniu. Przegrany okazał się Bonus i musi kupić tyle kg marchwi dla koni Różala ile obecnie waży. Nikt na gali nie wyszedł z taką wrzawą publiczności jak Bonus BGC. Widać, że jest ulubieńcem kibiców.

Po obu panach nie można było się spodziewać wielkiej techniki. Złotówa od wejścia do oktagonu zabójczym wzrokiem mierzył rywala. Na trybunach zapanował zgiełk, gdy BGC zaprezentował swój „kołowrotek”. Po za tym Piotr Witczak zadał wiele niecelnych ciosów. Na twarzy Taxi widać było ogromną agresję. Złotówa całą rundę wywierał presję na rywalu, w końcówce spróbował superman punch’a.

Chwilę po końcowym gongu Bonus BGC runął na matę, trzymając się za obojczyk. Ostatecznie Piotr Witczak poddał walkę.


Czytaj więcej…

FAME MMA 3: Bonus BGC przegrywa z Taxi Złotówą przez kontuzję

W szóstej walce na FAME MMA 3 wystąpili Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień oraz Piotr „Bonus BGC” Witczak. Bonus w przerwie po pierwszej rundzie padł na deski trzymając się za ramię i przegrał pojedynek przez kontuzję. Taxi Złotówa bez względu na …

Źródło: MMA.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *