F1 także w TVP, jednak z ograniczeniami

F1 także w TVP, jednak z ograniczeniami

@ roko
Patrząc od strony, którą opisałeś pod nr 58., to ciężko się nie zgodzić.
TVP podnosi sobie oglądalność ( a na tym, widząc jak często p. Kurski chwali się słupkami ze statystykami popularności swojej stacji, bardzo im zależy ) i przy okazji mogą sprawdzić, czy jest sens ubiegać się o prawa do transmisji F1 na przyszły sezon, kiedy prawa Eleven wygasną. Polsat również nic nie traci, ponieważ mają wyścigi w swojej kodowanej ofercie ( i kto był zainteresowany już wykupił pakiet ).
Dodatkowo, jak zauważyłeś, obie stacje ( Polsat i TVP ) niby rywalizują o prawa do transmisji sportowych, ale jednak współpracują.
A jeśli oglądalność F1 w TVP będzie wysoka, fani mogą tylko na tym zyskać w przyszłym sezonie, kiedy będzie trzeba od nowa wykupić prawa do F1.
Tutaj się zgadzam i wszystko rozumiem, ale to … od 45 minuty … Dla mnie to robienie tępaków z widzów – pokażemy Wam ” byle co „, a Wy będzie się cieszyć. Ani to nie zachęca starych fanów do oglądania, ani nowych.

” w międzyczasie podłubałem sobie tu i tam i doprawdy nie wiedziałem że ustawka POLSATu z TVP odnośnie F1, to już odbyła się nieco wcześniej „

Też bym o tym nie pomyślała, ale teraz nawet układa się to w całość. Nic nie było ogłoszone wcześniej, tylko małe wzmianki, że chcieliby pokazywać F1, jednak nic nie obiecują … Każdy kto był zainteresowany już wykupił płatne pakiety, więc teraz można i ogłosić, iż w darmowej telewizji również będzie F1. Zainteresowane strony mają swoje zyski.


Czytaj więcej…

TVP pokaże wyścigi F1 w 2019 roku

… do Formuły 1 w internecie pojawiały się spekulacje o różnych stacjach, które mogą, razem z Eleven Sports, pokazywać królową motorsportu. Na kilkanaście godzin przed inaugurującym sezon wyścigiem okazało się, że F1 będzie transmitowana w TVP.

Źródło: F1 – Dziel Pasję (komunikaty prasowe) (Blog)

Oficjalnie: Formuła 1 w TVP, ale jest poważne ograniczenie!

Robert KubicaF1w TVP przez cały sezon 2019! Studio przed GP Australii już jutro o 6.00 w TVP Sport, a po nim najważniejsze momenty rywalizacji. Zawrotna prędkość, efektowne wyprzedzania, ostatnia prosta, i wielkie emocje. Sport premium w TVP.

Źródło: Sport.pl

"Złowione w sieci". Robert Kubica i F1 w Telewizji Polskiej

Na tę chwilę czekali wszyscy fani Formuły 1 w Polsce! Po ponad ośmiu latach przerwy do F1 wraca Robert Kubica, który zasiądzie ze sterami bolidu Williamsa. Wszystkie wyścigi tego sezonu pokaże Telewizja Polska! Informację na Twitterze przekazał prezes …

Źródło: TVP SPORT (komunikaty prasowe)

TVP będzie transmitować wyścigi Formuły 1

„Robert Kubica w Formule 1, a F1w TVP przez cały sezon 2019! Studio przed GP Australii już jutro o 6.00 w TVP Sport, a po nim najważniejsze momenty rywalizacji” – poinformował na Twitterze prezes TVP Jacek Kurski.

Źródło: TVP Info

TVP pokaże wyścigi F1

Kibice wyjątkowy sezon Polaka będą mogli oglądać w Telewizji Polskiej. Wszystkie wyścigi będą transmitowane od 45. minuty w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej. Dlaczego od 45. minuty? Tylko na takich warunkach TVP mogło …

Źródło: Onet.pl

F1 – transmisja. Gdzie oglądać w telewizji? Formula 1 2019 …

Formuła 1 TRANSMISJA gdzie oglądać w telewizji. Robert Kubica po ośmiu latach przerwy wraca do Formuły 1. Polak będzie podstawowym kierowcą Williamsa. Sprawdziliśmy gdzie można obejrzeć wyścigi Formuły 1 2019 [TRANSMISJE W TELEWIZJI, …

Źródło: Gazeta Pomorska

F1 także w TVP, jednak z ograniczeniami

Relacje z wyścigów Formuły 1 będą transmitowane w telewizji publicznej. Dotąd było to niespotykane zjawisko od prawie dwóch dekad. Niestety przebieg rywalizacji będzie pokazywany w okrojonej formie.

Źródło: WRC NEWS (komunikaty prasowe) (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *