F1: Robert Kubica zadowolony z wyścigu. "Jechałem uszkodzonym …

F1: Robert Kubica zadowolony z wyścigu. "Jechałem uszkodzonym ...

Oba bolidy Williamsa dojechały do mety pierwszego wyścigu w sezonie 2019. Niestety zrobiły to na dwóch ostatnich miejscach. George Russell zajął 16. miejsce, a Robert Kubica był siedemnasty. Inżynier wyścigowy Williamsa był jednak zadowolony z przebiegu wyścigu. 

– To był ciężki dzień, ale można się było tego spodziewać. Dwa samochody na mecie to dla nas ważne osiągnięcie. Robert zaliczył pechowe pierwsze okrążenie, a gdy wypuściliśmy go na tor z nowym przednim skrzydłem, był w stanie pojechać naprawdę dobry wyścig – mówił po wyścigu Dave Robson, starszy inżynier wyścigowy w Williamsie.

Kubica już na pierwszym okrążeniu stracił przednie skrzydło, bo o bolid Polaka otarł się kierowca Red Bulla Pierre Gasly. Nasz zawodnik musiał więc szybko zjechać do pit stopu – Szkoda, wydawało mi się, że jechałem bardzo bezpiecznie. Skrzydło, które później założyliśmy, nie było dobre. Do tego miałem uszkodzoną tylną podłogę. Najważniejsze jednak, że dojechałem do mety – cieszył się Kubica.


Czytaj więcej…

Klasyfikacja generalna kierowców F1. Sprawdź aktualne wyniki

Klasyfikacja kierowców F1 – sprawdź aktualną tabelę Formuły 1 w klasyfikacji generalnej wśród kierowców. W pierwszym wyścigu o Grand Prix Australii najlepszy okazał się Valtteri Bottas, który został liderem MŚ F1. Robert Kubica zajął 17. miejsce.

Źródło: Radio ZET

F1. Williams zadowolony z wyników Roberta Kubicy i George'a …

Inżynier wyścigowy Williamsa, Dave Robson, powiedział po niedzielnym Grand Prix Australii jest zadowolony z występu kierowców. – Udało się nam dowieźć do mety dwa bolidy, co jest dużym osiągnięciem – zaskakuje inżynier. REKLAMA …

Źródło: Sport.pl

Formuła 1 WYNIKI Grand Prix Australii 2019: Robert Kubica najniżej …

GDZIE OGLĄDAĆ F1? TRANSMISJA F1 MELBOURNE 2019. Dzięki temu, że trzech kierowców musiało wycofać się z rywalizacji w jej trakcie, Robert Kubica zajął 17. miejsce w Grand Prix Australii. Jego partner z zespołu ROKiT Williams Racing, George …

Źródło: Express Bydgoski

Klasyfikacja generalna konstruktorów F1. Sprawdź aktualne wyniki

Klasyfikacja konstruktorów F1 – sprawdź aktualną tabelę Formuły 1 w klasyfikacji generalnej wśród konstruktorów. W pierwszym wyścigu o Grand Prix Australii dublet zgarnął Mercedes, gdzie najlepszy okazał się Valtteri Bottas, a drugi był Lewis Hamilton.

Źródło: Radio ZET

GP Australii 2019 – wyścig 17.03. Kubica dojechał ostatni. WYNIKI

GP Australii 2019 – wyścig 17.03. Kubica dojechał ostatni. WYNIKI, LIVE, TRANSMISJA, niedziela, STREAM ONLINE LIVE. Miejsce i czas Kubicy, SKRÓT. Robert Kubica wrócił do F1. W niedzielę rano Polak wystartował w rozpoczynającym sezon wyścigu o …

Źródło: Gazeta Wrocławska

Formuła 1. Sezon 2019. Klasyfikacja generalna, klasyfikacja …

… wyścig, jednak zakończył go na ostatniej pozycji. Sprawdź wyniki Grand Prix Australii oraz klasyfikację generalną kierowców oraz klasyfikację generalną konstruktorów po Grand Prix Australii w sezonie 2019. [Grand Prix Australii, Kubica, wyniki F1, tabela] …

Źródło: Dziennik Bałtycki

F1: Robert Kubica zadowolony z wyścigu. "Jechałem uszkodzonym …

10 wielkich powrotów po kontuzjach w F1. Reprezentant stajni z Grove starał się doszukiwać pozytywów w niedzielnym występie. – Wiele osób dwa lata temu nie zakładało, że mogę ukończyć wyścig. Jechałem uszkodzonym autem, więc wynik jest jaki jest.

Źródło: WP SportoweFakty

Audi – Osobowe – Motoryzacja – Gratka.pl

Audi – Osobowe – Motoryzacja. Największa baza ogłoszeń samochodów używanych i nowych na sprzedaż w serwisie Gratka.pl.

Źródło: Gratka

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *