F1: Gdzie oglądać kwalifikacje do GP Monaco?

F1: Gdzie oglądać kwalifikacje do GP Monaco?

Tor Circuit de Monaco w Monte Carlo jest jednym z najpiękniejszych w całym zestawieniu F1. Początki GP Monaco sięgają 1929 roku. Wówczas pierwsze zawody wygrał Antony Noghes. Tor Circuit de Monaco tworzą pobliskie ulice Monte Carlo i La Condamine. Jest to jedna z ciekawszych tras, która liczy sobie mnóstwo urozmaiceń, dzięki czemu wyścigi zawsze są bardzo emocjonujące. Nie bez powodu ten tor traktowany jest także jako jeden z najniebezpieczniejszych. 

W poprzednim sezonie GP Monaco wygrał Daniel Ricciardo z Red Bull Racing, który pokonał wyścig w 1:42:54.807. Drugie miejsce zajął Sebastian Vettel (także Redbull Racing), a podium zamknął Lewis Hamilton z Mercedesa. 

W tym sezonie na torze w Monaco zobaczymy Roberta Kubicę, jedynego Polaka w stawce F1. Nasz kierowca, Monaco wspomina bardzo dobrze, wszak niegdyś po dwakroć stawał tutaj na podium. Dziś na to większych szans nie ma. W treningach przed GP Monaco Kubica radził sobie – delikatnie mówiąc – nie najlepiej. 

Transmisja kwalifikacji do GP Monaco w F1 dostępna będzie w tv na kanale Eleven Sports 1 oraz online w Internecie na stronie player.pl. Początek kwalifikacji w sobotę, 25 maja o godzinie 15:00. 


Czytaj więcej…

F1: Gdzie oglądać kwalifikacje do GP Monaco?

W tym sezonie na torze w Monaco zobaczymy Roberta Kubicę, jedynego Polaka w stawce F1. Nasz kierowca, Monaco wspomina bardzo dobrze, wszak niegdyś po dwakroć stawał tutaj na podium. Dziś na to większych szans nie ma. W treningach przed GP …

Źródło: Onet.pl

F1: Grand Prix Monaco. Kwalifikacje Formuły 1 na żywo. Transmisja …

F1 na żywo. Kwalifikacje do wyścigu o Grand Prix Monaco w TV i online. Gdzie oglądać transmisję? W sobotę (25 maja) o godzinie 15:00 odbędą się kwalifikacje Formuły 1 do wyścigu o Grand Prix Monaco. Transmisja TV wystartuje na antenie Eleven Sports …

Źródło: WP SportoweFakty

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *