Ewa Chodakowska została wykorzystana i oszukana w najgorszy …

Ogromny pożar w pobliżu autostrady A1. Spaliła się hala Iglotexu

Ewa Chodakowska w ostatnim czasie musiała poradzić sobie z bardzo poważnym problemem, który sprawił, że jej reputacja może ucierpieć. Gwiazda internetu została wykorzystana w brutalny sposób. Teraz instruktorka fitness potrzebuje pomocy.

Ewa Chodakowska wciąż udziela się w internecie, nie stroniąc od interakcji z jego użytkownikami. Często jest okazja, aby czytać jej nowe komentarze lub inspirujące teksty, które mają pobudzić u każdego chęć do działania. Ku swojemu zdziwieniu często spotyka się jednak z wieloma negatywnymi komentarzami. Nie spodziewała się jednak, że mogą się one zmienić w coś tak strasznego.

Gwiazda internetu została oszukana, w związku z czym postanowiła podzielić się swoim problemem z fanami. Ci zaczęli głośno wyrażać swoje wsparcie i pocieszać ją w trudnych chwilach, choć wydaje się, że nie rozwiąże to jej problemów. Wiele wskazuje na to, że Ewa Chodakowska będzie musiała sama poradzić sobie z trudną sytuacją.

W ostatnim czasie internauci mogli zauważyć reklamę pewnego produktu spożywczego, który miał wspomagać nabieranie idealnej sylwetki. Jego twarzą została Ewa Chodakowska, która pojawiła się na grafice reklamującej specjalny środek.

– Jest to naturalny koncentrat roślinny, wzbogacony o cenny kompleks witamin i minerałów. Dzięki regularnemu stosowaniu tych kropli nie tylko straciłam na wadze, ale czuje się znacznie lepiej. Efekt kropli jest szokujący… Zawiera specjalne substancje spalające tłuszcz i składniki, które tłumią głód przez kilka godzin – mogliśmy przeczytać w ogłoszeniu.

Po krótkim czasie ukazało się oświadczenie gwiazdy Instagrama, w którym zaprzeczyła, jakoby miała reklamować tego typu produkt. 

– Takie środki mogą zagrażać twojemu zdrowiu i życiu. Jestem absolutnie przeciwna wszelkim wspomagaczom i to się nigdy nie zmieni! Uwierz mi! Do moich drzwi pukały przeróżne wynalazki! Chciały płacić grube miliony za reklamę! Nie sprzedam się! Nigdy nie będę promować żadnego produktu, z którego sama nie korzystam! Robię tylko to, pod czym jestem dumna się podpisać! Żadne pieniądze tego nie zmienią – dodaje od siebie celebrytka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodakowska póki co potwierdziła jedynie, że sprawa trafiła już do jej prawnika, a swoich fanów poprosiła o zgłaszanie fałszywej reklamy do administracji Facebooka.

  1. Michał Szpak tym razem przekroczył wszelkie granice! Pokazał coś, co zapiera dech w piersiach. Fani oszaleli, kilku nawet zemdlało
  2. 71-letnia kobieta przeszła operację plastyczną dla swojego młodszego męża. Efekt zwali was z nóg!
  3. Królowa Elżbieta nienawidzi księżnej, chce się jej pozbyć. Doniesienia zagranicznej prasy o rodzinie królewskiej odbierają mowę
  4. Powiało chłodem. 16-letnia celebrytka stanowczo o tym, jak ubiera się 14-letnia Roksana Węgiel
  5. Zenek Martyniuk ma konflikt ze Sławomirem?! Król disco polo jednym zdaniem zrobił porządek
  6. Polsat przekazuje pilny apel polskiej policji. Chodzi o wasze zdrowie, a nawet życie

Źródło: Fakt

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Ewa Chodakowska została wykorzystana i oszukana w najgorszy …

Gwiazda internetu została oszukana, w związku z czym postanowiła podzielić się swoim problemem z fanami. Ci zaczęli głośno wyrażać swoje wsparcie i pocieszać ją w trudnych chwilach, choć wydaje się, że nie rozwiąże to jej problemów. Wiele wskazuje …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *