Eurowizja 2019: S!sters z Niemiec bez punktów od widzów

Eurowizja 2019: S!sters z Niemiec bez punktów od widzów

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie ogłaszania wyników tegorocznej Eurowizji. Okazało się bowiem, że reprezentantki Niemiec za swój występ otrzymały zero punktów od widzów.

Duet S!sters, który reprezentował Niemcy w tegorocznej Eurowizji na scenie pojawił się jako czwarty. Uczestniczki piosenkę „Sisters” i jak się okazało, nie porwały ani jurorów, ani oglądających konkurs milionów telewidzów.

W głosowaniu jury wokalistki zdobyły łącznie 32 punkty, jednak to, co wydarzyło się chwilę później zaskoczyło nawet ogłaszających wyniki. Niemcy otrzymały bowiem zero punktów w głosowaniu widzów.

Ostatecznie reprezentacja Niemiec uplasowała się na 24. miejscu, wygrywając jedynie z Białorusią i Wielką Brytanią. 

Niemcy, jako jeden z krajów Wielkiej Piątki, awans do finału Eurowizji mają zapewniony z urzędu.

Zobacz występ S!sters:


Czytaj więcej…

Eurowizja 2019. Wygrali Holendrzy, ale to Niemcy „zaskoczyli …

Tegoroczny finał Eurowizji zdecydowanie przejdzie do historii, ale nie ze względu na wyjątkowe utwory czy też kreacje nowych gwiazd. Największym „hitem” okazało się głosowanie, w którym Niemcy otrzymali 0 punktów. Dla ekspertów to ogromne …

Źródło: Najwyższy Czas!

Eurowizja 2019: S!sters z Niemiec bez punktów od widzów

Niemcy otrzymały bowiem zero punktów w głosowaniu widzów. Ostatecznie reprezentacja Niemiec uplasowała się na 24. miejscu, wygrywając jedynie z Białorusią i Wielką Brytanią. Niemcy, jako jeden z krajów Wielkiej Piątki, awans do finału Eurowizji mają …

Źródło: Interia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *