Eurowizja 2019: Madonna dała show. Ten występ przejdzie do historii

Eurowizja 2019: Madonna dała show. Ten występ przejdzie do historii

Specjalnym wydarzeniem podczas finału 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie był występ królowej popu – Madonny.

Wszyscy czekali na Madonnę, która wykonała nowy utwór „Future” (z udziałem Quavo z hiphopowego składu Migos, posłuchaj!) oraz przebój „Like a Prayer” (posłuchaj!).

Królowa popu (i skandali) nie byłaby sobą, by nie skorzystać z okazji, jaką był występ przed wielomilionową publicznością przed telewizorami.

Według doniesień mediów za swój występ wokalistka miała otrzymać milion dolarów. Podczas pobytu w Tel Awiwie gwieździe towarzyszy ekipa licząca 160 osób. Przez długi czas wokalistka zwodziła organizatorów za nos, podpisując kontrakt na występ dopiero na kilka dni przed sobotnim finałem.

Za ściągnięciem Madonny na Eurowizję ma stać kanadyjsko-izraelski miliarder Sylvan Adams.

Przyjazd gwiazdy do Tel Awiwu wywołał mnóstwo emocji. Wszystko z powodu ciągłych działań zbrojnych na linii Izrael – Palestyna. Pojawiło się liczne grono osób, które wezwało do bojkotu całej imprezy.

W ten polityczny klimat wpisała się sama Madonna – dwójka jej tancerzy podczas występu miała na plecach izraelską i palestyńską flagę.

„Konkurs Eurowizji nie jest wydarzeniem politycznym i Madonna została o tym poinformowana” – głosi komunikat Europejskiej Unii Nadawców (EBU), która jest organizatorem Eurowizji, a realizatorzy błyskawicznie postarali się, by flagi nie były widoczne na ekranach.

Zwycięzcą 64. Konkursu Piosenki Eurowizji został zgodnie z oczekiwaniami Duncan Laurence z Holandii z piosenką „Arcade”.


Czytaj więcej…

Zaskakująco dobra Eurowizja. Wygrał Duncan Laurence, Madonna

Na Eurowizji było kilka dobrych występów, wygrał Duncan Laurence z Holandii, ale największą atrakcją finału tegorocznej Eurowizji miał być gościnny występ Madonny. Taka wizyta cioci z Ameryki, która miał przydać trochę splendoru imprezie rodzinnej …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Madonna na Eurowizji 2019. Śpiewała tak, że bolały uszy

Jeśli nie widzieliście finału Eurowizji, na pewno zadajecie sobie pytanie – co tam do cholery robiła Madonna? Odpowiedź jest prosta – podczas konkursu na scenie pojawiają się różni, słynni goście. To nic niezwykłego. Lecz dla Madonny sobotni występ był …

Źródło: Wirtualna Polska

Eurowizja 2019. Polityczny gest podczas występu Madonny [ZDJĘCIA]

"Konkurs Eurowizji nie jest wydarzeniem politycznym i Madonna została o tym poinformowana" – głosi komunikat Europejskiej Unii Nadawców (EBU), która jest organizatorem Eurowizji, a realizatorzy błyskawicznie postarali się, by flagi nie były widoczne na …

Źródło: Interia

EUROWIZJA: Wygrywa Holandia, ale do historii przejdzie Madonna

Na pytanie komu kto był bardziej potrzebny – Madonna Eurowizji, czy Eurowizja Madonnie niech każdy odpowie sam. No i jasne jest, że Justin Timberlake na Eurowizji 2016 wypadł znacznie lepiej. O Madonnie zapomnijmy. Im szybciej, tym dla nas lepiej.

Źródło: Dziennik.pl

Madonna nie zrobiła show w finale Eurowizji? Letni występ królowej …

Na scenie zapłonął ogień, zaczęto odprawiać obrzędy, a muzyka się zmieniła. Madonna zaśpiewała piosenkę z nowego albumu. Na głowie miała koronę, włosy zaplecione w dwa warkocze. Założyła czarny kostium i wysokie kozaki. Nowy singiel nie porwał …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

60-letnia Madonna fałszowała jak Mandaryna, ale i tak rozwaliła …

Występ Madonny na Eurowizji 2019 był największą atrakcją finałowego koncertu. Królowa Popu w Tel Awiwie zaśpiewała dwie piosenki, za które zgarnęła ponad milion złotych. Chociaż nieco fałszowała, dostała gigantyczny aplauz! Tak się robi show!

Źródło: Jastrząb Post

Eurowizja 2019: Madonna dała show. Ten występ przejdzie do historii

Potem już dała show. Wokalistka śpiewała głównie na schodach. Występ Madonny był dość mroczny. Artystce towarzyszyło grono muzyków i tancerzy. Jak Madonna wypadła w finale Eurowizji 2019? Zdjęcia z występu możecie zobaczyć w naszej galerii, …

Źródło: Plejada.pl

Eurowizja 2019 – FINAŁ, 18.05.2019. Madonna wystąpiła na scenie …

Za nami finał 64. Konkursu Piosenki Eurowizji 2019! Przedstawiciele 26 krajów wystąpili na scenie w Tel Awiwie, a gościem specjalnym była sama Madonna! Kto wygrał Eurowizję? Kim jest nowy zwycięzca konkursu?

Źródło: Telemagazyn.pl

Eurowizja 2019. FINAŁ. Już dziś dowiemy się, kto wygra tegoroczny …

00:10. Najpierw odbędzie się prezentacja wyników od profesjonalistów. Łączą się z 41 krajami. Będziemy podawać tylko najwyższe noty. 00:06. KONIEC GŁOSOWANIA. 00:05. Koniec występu gwiazdy. 23:56. Nareszcie długo oczekiwany występ Madonny.

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *