Eurowizja 2019: które miejsce w półfinale zajęła Polska …

Eurowizja 2019: które miejsce w półfinale zajęła Polska ...

Tulia

Autor: screen YouTube/Public Image

Eurowizja 2019 została podzielona na dwa półfinały oraz finał. Odbywają się one kolejno 14, 16 i 18 maja. Półfinały mamy już za sobą. O wejście do finału walczyli reprezentanci takich państw jak: Cypr, Czarnogóra, Finlandia, Słowenia, Czechy, Węgry, Białoruś, Serbia, Belgia, Gruzja, Australia, Islandia, Estonia, Portugalia, Grecja, San Marino. Wśród nich była również Polska. Ile punktów zdobył nasz przedstawiciel oraz które miejsce zajął?

Tulia – ile punktów i które miejsce zajęła na Eurowizji 2019? 14 maja to dzień, który od dłuższego czasu był przez wszystkich wyczekiwany. To właśnie wtedy Tulia walczyła o wejście do wielkiego finału Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbywa się 18 maja w Tel Awiwie. W tym roku Polska zaprezentowała wyjątkowość muzyki folkowej, którą idealnie pokazuje piosenka Fire of love (Pali się). Czy jury oraz widzowie docenili niezwykłą propozycję od zespołu Tulia?

Przeczytaj także: Finał Eurowizji 2019 – kto wystąpi 18 maja w Izraelu?

Zespół Tulia z piosenką Fire of Love (Pali się) reprezentował Polskę w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Grupa zaśpiewała jako czwarta, chwilę po reprezentacjach Cypru, Czarnogóry i Finlandii. Niestety, dziewczyny nie dostały się do finału konkursu. Informacje o tym, ile punktów zdobyła poznamy po sobotnim finale 18 maja. 


Czytaj więcej…

Eurowizja 2019: które miejsce w półfinale zajęła Polska …

Eurowizja 2019 za nami. Tuż po finale organizatorzy opublikowali pełne wyniki półfinałów Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Wiemy już dokładnie, które miejsce w pierwszym półfinale zajęła Polska. Nasz kraj reprezentował zespół Tulia z piosenką „Pali się …

Źródło: Radio ZET

Tulia – ile punktów i które miejsce zajął zespół na Eurowizji 2019?

To właśnie wtedy Tulia walczyła o wejście do wielkiego finału Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbywa się 18 maja w Tel Awiwie. W tym roku Polska zaprezentowała wyjątkowość muzyki folkowej, którą idealnie pokazuje piosenka Fire of love (Pali się).

Źródło: Radio Eska

Eurowizja 2019: Tulii zabrakło do awansu dwóch punktów

Dwa punkty – tyle zabrakło reprezentującemu Polskę zespołowi Tulia do awansu do finału Konkursu Eurowizji 2019. Utwór "Fire of Love (Pali się)" zdobył łącznie 120 punktów, o dwa mniej, niż reprezentacja Białorusi, która zajęła dziesiąte miejsce …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *