Eurowizja 2019: Islandia faworytem Tulii? Komu jeszcze kibicują …

Eurowizja 2019: Islandia faworytem Tulii? Komu jeszcze kibicują ...

Eurowizja 2019: Islandia faworytem Tulii? Komu jeszcze kibicują Polki?


Eurowizja 2019: Islandia faworytem Tulii? Za kogo jeszcze trzymają kciuki Polki?

Autor: WBF
Eurowizja 2019: Islandia faworytem Tulii? Za kogo jeszcze trzymają kciuki Polki?


Zespół Tulia nie brał udziału w wielkim finale 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Nasze dziewczyny po świetnym występie odpadły w pierwszym półfinale. Mają jednak swoich faworytów do zwycięstwa. Zdecydowanie jest nim zespół Islandii, choć trzymają kciuki również za innych wykonawców! Poznajcie ich na ESKA.pl!

Występ Tulii zrobił wrażenie na publiczności w Europie. Zabrakło jednak głosów w pierwszym półfinale, by Polska na Eurowizji 2019 pojawiła się w wielkim finale. Smutku i rozgoryczenia odpadnięciem naszego zespołu nie krył chociażby białoruski komentator Eurowizji podczas transmisji telewizyjnej. Nasz zespół nie liczył się w walce o zwycięstwo na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji, ale wiemy, za kogo trzyma kciuki!

Eurowizja 2019 – Tulia ma faworytów!

Komu kibicuje zespół Tulia? Artystki, które na scenie w Izraelu podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji wyśpiewały hit Pali się (Fire of Love) trzymają kciuki za reprezentantkę Australii – Kate Miller-Heidke, która śpiewała Zero Gravity, Albanię i utwór pt. Ktheju tokës od Jonidy Maliqi, a także za zespół Lake Malawi z Czech i piosenkę Friend Of A Friend. Wszystko wiemy za sprawą ich profilu na Instagramie! Zespół Tulia na InstaStories oznaczył właśnie tych artystów.

Największym faworytem Tulii na wygranie jest jednak islandzki zespół Hatari. Dziewczyny bawiły się, że mają na twarzy charakterystyczne dla Hatari maski!


Czytaj więcej…

Eurowizja 2019: poznajcie przerażający zespół Hatari z Islandii

Hatari to zespół, który na scenie funkcjonuje zaledwie cztery lata, a już zdążył wywołać wiele skandali w rodzinnej Islandii. Sadomasochistyczne gadżety oraz lateksowe ubrania są nieodłącznym elementem ich wizerunku, dlatego media nadały im nazwę …

Źródło: Onet.pl

Eurowizja 2019: Islandia faworytem Tulii? Komu jeszcze kibicują …

Zespół Tulia nie brał udziału w wielkim finale 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Nasze dziewczyny po świetnym występie odpadły w pierwszym półfinale. Mają jednak swoich faworytów do zwycięstwa. Zdecydowanie jest nim zespół Islandii, choć trzymają …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *