Eurowizja 2019

Eurowizja 2019

Tragedia na Eurowizji 2019. W poniedziałek podczas prac przygotowawczych do pierwszego półfinału doszło do nieszczęśliwego wypadku. Kierowca Fuldi Schwartz pomagał w rozładowywaniu sprzętu, kiedy spadł na niego duży element oświetlenia.

Na miejsce natychmiast wezwano karetkę. Jak podają izraelskie media, mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Doznał poważnych urazów głowy, kręgosłupa i żeber. Doszło też do przebicia płuca. We wtorkowy wieczór stan 66-latka mocno się pogorszył. Lekarzom nie udało się go uratować. Izraelczyk zmarł w środę w nocy.

>> Eurowizja 2019: oto wyniki pierwszego półfinału

W mediach pojawiło się oświadczenie bliskich zmarłego pracownika Eurowizji 2019. Rodzina przyznała, iż nie obwinia nikogo za śmierć Schwrtza, ale dziwi się, że na tak dużej imprezie doszło do tego typu tragedii.

Policja rozpoczęła już śledztwo w sprawie zgonu mężczyzny. Służby współpracują z organizatorami Konkursu Piosenki Eurowizji w Izraelu, którzy także wydali oficjalny komunikat.

Składamy nasze kondolencje najbliższym zmarłego. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i ochrona wszystkich osób biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji — napisali organizatorzy konkursu.

Pierwszy półfinał Eurowizji 2019 za nami. We wtorek na scenie zaprezentowała się Tulia z piosenką „Fire of Love (Pali się)”. Reprezentantki Polski nie zdołały jednak awansować do finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Tak wyglądał występ Tulii w pierwszym półfinale.

>> Eurowizja 2019: Tulia po raz pierwszy komentuje porażkę w półfinale

RadioZET.pl/timesofisrael.com/PK


Czytaj więcej…

Eurowizja 2019: nie żyje jeden z pracowników. Spadło na niego …

Tragedia na Eurowizji 2019. W poniedziałek podczas prac przygotowawczych do pierwszego półfinału doszło do nieszczęśliwego wypadku. Kierowca Fuldi Schwartz pomagał w rozładowywaniu sprzętu, kiedy spadł na niego duży element oświetlenia.

Źródło: Radio ZET

Eurowizja 2019 nie dla Tulii. Zespół wydał oświadczenie

We wtorek 14 maja odbył się pierwszy półfinał Eurowizji z udziałem zespołu Tulia, który zaprezentował utwór „Fire of Love (Pali się)”. Piosenka była wykonywana po polsku i angielsku, a artystki wystąpiły na scenie w barwnych strojach. To nie wystarczyło …

Źródło: Wprost.pl

Eurowizja 2019. Zespół Tulia komentuje: zrobiłyśmy co w naszej mocy

Wielki finał konkursu Eurowizji 2019 odbędzie się w sobotę, 18 maja. Niestety nie zobaczymy w nim reprezentacji Polski. Piosenka "Fire of Love (Pali się)" nie podbiła serca widowni, a dla Tulii zabrakło miejsca w finałowej dwudziestce. Mimo tego członkinie …

Źródło: Onet.pl

Eurowizja 2019: Znamy pierwszych finalistów

Eurowizja 2019: Znamy pierwszych finalistów. mg, mnie, łz 14.05.2019, 20:59 |aktualizacja: 23:10. Udostępnij: Tulia (fot. REUTERS/Ronen Zvulun). Zespół Tulia udanie zaprezentował się w pierwszym półfinale 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.

Źródło: TVP Info

Eurowizja 2019. Tulia odpadła w półfinale, a fani konkursu …

Eurowizja 2019. Za nami pierwszy półfinał kultowego już konkursu piosenki eurowizyjnej. W tym roku Polskę reprezentował zespół Tulia z piosenką "Pali się". Niestety, zgodnie z przewidywaniami bukmacherów, dziewczyny nie porwały jurorów i widzów, …

Źródło: Plotek.pl

Eurowizja 2019

Zobacz zdjęcia z występu grupy Hatari z Islandii z numerem "Hatrið mun sigra" ("Nienawiść zwycięży") podczas pierwszego półfinału Eurowizji 2019 w Tel Awiwie (Izrael). Zespół swoją twórczość określa jako "BDSM techno". Islandczycy awansowali do finału …

Źródło: Interia

Eurowizja 2019: Zespół Tulia nie awansował do finału

Za nami pierwszy półfinał Eurowizji, podczas którego wystąpił reprezentujący Polskę zespół Tulia. Piosenka „Fire of Love/Pali się” nie spotkała się jednak uznania jurorów – oznacza to, że Polki nie awansowały. Do finału przeszli reprezentanci Grecji, …

Źródło: RMF 24

Eurowizja 2019: ile punktów zdobyła Polska? Tulia poza finałem

Za nami 1. półfinał Eurowizji 2019, w trakcie którego Polska walczyła o występ w sobotnim, wielkim finale. Niestety, występ Tulii na Eurowizji 2019 nie porwał publiczności i polskie reprezentantki znalazły się poza szczęśliwą dziesiątką, która awansowała do …

Źródło: Radio Eska

"Antykapitalistyczny zespół techno-BDSM". To właśnie oni zrobili …

Można powiedzieć, że od tamtego pamiętnego finału, coraz więcej krajów wystawia nietuzinkowych artystów. Islandczycy z Hatari są z zupełnie innej bajki niż Edyta Górniak czy ABBA i średnio pasują do rodzinnej Eurowizji. I chyba o to w tym trochę chodzi.

Źródło: naTemat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *