Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Płacząc pokazała …

Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Płacząc pokazała ...

Godlewska walczy z Linkiewicz na Fame MMA 3? Prawda wyjdzie na jaw 24 lutego!

Autor: VIPHOTO/EAST NEWS
Godlewska walczy z Linkiewicz na Fame MMA 3? Prawda wyjdzie na jaw 24 lutego!

Monika "Esmeralda" Godlewska znowu ma swoje pięć minut. Celebrytka powróciła na łamy portali plotkarskich po niedawnej porażce na gali Fame MMA 3 z Martą Linkiewicz. Powodem był filmik jaki wrzuciła do sieci. Najsłynniejsza z sióstr Godlewskich opublikowała materiał na InstaStory, w którym pokazuje siniaki. Mają być one efektem brutalnego pobicia przez jej partnera. Esmeralda żali się nie tylko na człowieka, który miał ja skatować, ale także na swoje siostry – Magdalenę i Małgorzatę, na które nie może liczyć.

– Można pobić, zniszczyć psychicznie. (…) Opowiedzą teraz takie bajki na mój temat, że to ja jak zwykle zostanę ta najgorsza. A poza tym policja? Kto mi uwierzy? (…) Szkoda tylko, że nigdy nikt nie zastanowił się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego te wszystkie sytuacje miały miejsce i jakie jest źródło tego problemu. Spoko, przyzwyczaiłam się – mówi Monika „Esmeralda” Godlewska w umieszczonym filmiku.

Przy okazji mówieniu o swoim kacie, obrywają od niej dwie siostry, które także robią medialną karierę.

– Dla mojej rodziny to chodzący ideał, pan doktor. Cudowny, pomocny, miły, grzeczny… Szkoda, że nie znają go od tej prawdziwej strony. Ma połączenia z mafią i inne gówna. Ps. Jakby nie było mnie tu przez kilka dni, to już możecie wiedzieć dlaczego i dzięki komu zniknęłam na zawsze. Rodzina? Piszecie mi o rodzinie. Gośka, która jest skupiona tylko i wyłącznie na swojej dupie, na swojej pseudokarierze. Magda, która wciągnęła mnie do strasznego świata? Gdybym powiedziała wam całą historię kurwa mógłby powstać film na tej podstawie – wyjawia.

Esmeralda Godlewska przypomniała także, że jej siostra Magdalena Godlewska zaczynała karierę jako „Niegrzeczna Pani Domu”, gdzie się rozbierała.


Czytaj więcej…

Esmeralda Godlewska twierdzi, że została pobita. „Dla mojej rodziny …

Tym razem Monika Esmeralda zamieściła w sieci naganie, na którym opowiada, że została pobita. Celebrytka pokazała, że ma podbite oko i liczne siniaki na nogach i rękach. Zasugerowała, że jest to sprawka jej partnera. – Dla mojej rodziny to chodzący …

Źródło: Wprost.pl

Posiniaczona Godlewska oskarża "pana doktora"

Esmeralda Godlewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie szokujące nagranie. Widać na nim, że ciało celebrytki jest pokryte licznymi siniakami. Kobieta twierdzi, że została pobita przez mężczyznę. Dobrze go zna. Nazywa go "panem doktorem" i …

Źródło: fakt.pl

Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Pokazuje siniaki i …

Monika "Esmeralda" Godlewska znowu ma swoje pięć minut. Celebrytka powróciła na łamy portali plotkarskich po niedawnej porażce na gali Fame MMA 3 z Martą Linkiewicz. Powodem był filmik jaki wrzuciła do sieci. Najsłynniejsza z sióstr Godlewskich …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Monika "Esmeralda" Godlewska została pobita!? "Policja? Kto mi …

Spoko, przyzwyczaiłam się" – mówi Godlewska. Podkreśla, że w tych trudnych chwilach nie może liczyć na rodzinę. Siostra Gosia skupiona jest na "swojej dupie i pseudo karierze", druga siostra, Magda, "sama wciągnęła ją do tego strasznego świata".

Źródło: pomponik.pl

Pobita (?) Esmeralda Godlewska przeżywa załamanie: "To ludzie, z …

Sprawa Jarosława Bieniuka nie pozostawiła obojętnym żadnego polskiego celebryty. Oskarżanego o molestowanie seksualne trójmiejskiej fotomodelki piłkarza broniły nie tylko Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek, ale nawet… Esmeralda Godlewska.

Źródło: Pudelek

Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Płacząc pokazała …

Esmeralda Godlewska pobita? Tak można wnioskować po tym, co pojawiło się godzinę temu na jej profilu na Instagramie. W filmie słychać zapłakaną Esmeraldę, która mówi o przemocy fizycznej i psychicznej, pokazując przy tym obrażenia na całym ciele.

Źródło: Popularne

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *