ENCE wyrzuca Na`Vi poza podium rankingu HLTV, AGO na skraju …

Meghan Markle świętuje amerykański Dzień Matki! Pokazała zdjęcie ...

Kolejny poniedziałek to kolejne notowanie rankingu HLTV, a w nim zaskakująco dużo zmian w czołowej dziesiątce! Najważniejsza z nich dotyczy roszady na podium, chociaż bez wątpienia warto rzucić okiem na nieco niższe pozycje, na których znajdują się drużyny z Polski – bo i wśród nich doszło do małych przetasowań.

Ale wróćmy do podium. Wszak ENCE wskoczyło na jego najniższy stopień dzięki sobotniemu triumfowi w wielkim finale BLAST Pro Series Madrid 2019. Z takiego obrotu spraw na pewno nie są jednak zadowoleni reprezentanci Natus Vincere, którzy tym samym zostali zepchnięci na czwartą lokatę. O aż trzy miejsca w dół powędrowała natomiast nowa ekipa Filipa „NEO” Kubskiego, FaZe Clan, która została wyprzedzona przez szwedzki duet w postaci Fnatic i Ninjas in Pyjamas.

Pozycję numer 24. utrzymał za to skład Wiktora „TaZa” Wojtasa, który wczoraj przybrał dobrze znaną starszym fanom nazwę Aristocracy. Tyle samo szczęścia nie miało za to AGO Esports, które znalazło się jedno piętro niżej i jest już o krok od pożegnania się z czołową trzydziestką zestawienia. Ale żeby nie było, że jest tak negatywnie – znaczące awanse zanotowały x-kom team, Wisła Płock oraz AVEZ Esport. Szczególnie ci ostatni zaskoczyli, bo powędrowali o 112 pozycji w górę, na co wpływ miał ich udział w olsztyńskich eliminacjach do GG League 2019.

Pierwsza dziesiątka ostatniego notowania wygląda następująco:

Miejsce Drużyna Punkty Zmiana
1. Astralis 975
2. Team Liquid 755
3. ENCE 591 +2
4. Natus Vincere 528 -1
5. Fnatic 375 +1
6. Ninjas in Pyjamas 371 +3
7. FaZe Clan 368 -3
8. MIBR 330 -1
9. NRG Esports 327 -1
10. Renegades 264
      –––
24. Aristocracy 73
30. AGO Esports 62 -1
      –––
59. x-kom team 24 +19
73. OESU 21 -3
79. Virtus.pro 17 +8
89. Actina PACT 15
93. Codewise Unicorns 14 -1
97. Izako Boars 13 -1
117. AVEZ Esport 9 +112
125. Wisła Płock 8 +9

Pełną wersję aktualnego rankingu można zobaczyć tutaj. Kolejne notowanie już 20 maja.


Czytaj więcej…

ENCE wyrzuca Na`Vi poza podium rankingu HLTV, AGO na skraju …

Kolejny poniedziałek to kolejne notowanie rankingu HLTV, a w nim zaskakująco dużo zmian w czołowej dziesiątce! Najważniejsza z nich dotyczy roszady na podium, chociaż bez wątpienia warto rzucić okiem na nieco niższe pozycje, na których znajdują się …

Źródło: Cybersport (komunikaty prasowe)

ENCE na podium, AGO na krawędzi TOP 30. Znamy najnowsze …

Jak co poniedziałek poznaliśmy najnowsze zestawienie rankingu drużyn prowadzonego przez portal HLTV. Nie zobaczyliśmy w nim jednak wyczekiwanych przez wielu zmian na fotelu lidera. Najpoważniejszą zmianą w czołowej dziesiątce prestiżowego …

Źródło: izakTV

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *