Emocje w "Dance, Dance, Dance" – "Musimy pajacować przed …

Emilia Clarke: w najgorszych momentach nie chciałam żyć

Przygotowania do czwartego odcinka tanecznego show TVP2 wyprowadziły z równowagi Emila Gankowskiego, partnera Katarzyny Dziurskiej. Co się stało?

Przed nami półmetek pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”. Już w najbliższą sobotę, 23 marca, zobaczymy cztery pary walczące o 100 tysięcy złotych, które zwycięska para przekaże na wybrany cel charytatywny. 

Z emocjami związanymi ze zbliżającym się wielkimi krokami finałem programu, nie radzą sobie uczestnicy programu, o czym możecie przekonać się oglądając nasze wideo.

„Denerwuje mnie to, że musimy pajacować przed kamerami w momencie, kiedy nie mamy czasu na trening” zakomunikował Emil Gankowski podczas nauki choreografii, po czym wyszedł z sali trzaskając drzwiami.

„Nie nakręcaj się na to, że coś ci nie wychodzi. Jesteś sportowcem! Zepnij tyłek i lecimy dalej” – mobilizował sportowca przez ostatnie dni choreograf Artur Golec z Egurrola Dance Studio. 

Nerwową atmosferę na treningu próbował złagodzić Robert Kupisz, który w ostatnim tygodniu, udzielał rad uczestnikom tanecznego show TVP2.

„Tutaj wymagany jest artyzm, luz i musisz sobie troszeczkę tego dać, żebyś miał więcej zabawy w programie” – radził juror „Dance, Dance, Dance”. 

Czy Emilowi Gankowskiemu uda się ujarzmić emocje na scenie „Dance, Dance, Dance”? Przekonamy się już w najbliższą sobotę, 23 marca, w TVP2.


Czytaj więcej…

Emil Gankowski stracił nad sobą panowanie na planie "Dance

Życiowy partner Kasi Dziurskiej, Emil Gankowski, to były piłkarz, który od pięciu lat rozwija się w kierunku kulturystyki i dzieli się swoją wiedzą, jako trener personalny. Na co dzień jest dosyć spokojną osobą, ale podczas jednego z treningów do "Dance, dance …

Źródło: Gala.pl

Kolejna nerwowa sytuacja w programie TVP2

Ostatnio w programie „Dance, dance, dance" jest sporo konfliktów jurorów z uczestnikami. Teraz kolejnemu uczestnikowi puszczają nerwy. Emil Gankowski, partner Kasi Dziurskiej, nie wytrzymuje napięcia. Mocno zdenerwował się na treningu, a wychodząc z …

Źródło: fakt.pl

Kolejny uczestnik „Dance, Dance, Dance” stracił panowanie nad …

Przed nami półmetek pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”. Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:05 w TVP2, zobaczymy cztery pary walczące o 100 tysięcy złotych, które zwycięska para przekaże na wybrany cel charytatywny. Z emocjami …

Źródło: Party.pl

Uczestnik "Dance, Dance, Dance" stracił panowanie nad sobą! [wideo]

Zepnij tyłek i lecimy dalej" – mobilizował sportowca przez ostatnie dni choreograf Artur Golec z Egurrola Dance Studio. Nerwową atmosferę na treningu próbował złagodzić Robert Kupisz, który w ostatnim tygodniu, udzielał rad uczestnikom tanecznego show …

Źródło: Interia

"Dance, Dance, Dance" odcinek 4. Emilian Gankowski stracił …

Przygotowania do czwartego odcinka tanecznego show TVP2 "Dance, Dance, Dance" wyprowadziły z równowagi Emila Gankowskiego, partnera Katarzyny Dziurskiej. Zobacz, co się wydarzyło!

Źródło: Telemagazyn.pl

Jacy są i co łączy kontrowersyjnych jurorów programu Dance

Wzbudzają kontrowersje większe niż uczestnicy Dance, Dance, Dance, w którym są jurorami. Chociaż może Robert Kupisz mniejsze niż Ida Nowakowska-Herndon i Ewa Chodakowska. Uczestnicy często nie zgadzają się z ich ocenami, choć Ida na tańcu zna …

Źródło: VIVA!

Emocje w "Dance, Dance, Dance" – "Musimy pajacować przed …

Program Dance, Dance, Dance przynosi wiele emocji. Emitowane przez TVP2 show już w poprzednich odcinkach wywołało konflikt na linii Ewa Chodakowska – Paulina Krupińska, który wybuchł w social mediach (a dokładniej na Instagramie) i przeniósł się …

Źródło: Ofeminin

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *