Emily Ratajkowski w bardzo odważnej kreacji na MET gala …

Emily Ratajkowski w bardzo odważnej kreacji na MET gala ...

Emily Ratajkowski znana jest ze swoich odważnych zdjęć, które publikuje na Instagramie. Modelka regularnie odsłania umięśniony brzuch, jędrne pośladki, czy nawet piersi. Tym razem nawet podczas MET gala postanowiła rozgrzać atmosferę. Emily Ratajkowski postawiła na kreację, która rozpala zmysły. 

MET gala odbywa się co roku, w pierwszy poniedziałek maja. Impreza przyciąga największe nazwiska świata mody, ale również gwiazdy. W tym roku Lady Gaga dała prawdziwy pokaz swoich możliwości na czerwonym dywanie, ale to kreacja Emily Ratajkowski zachwyciła wszystkich. 

Modelka miała na sobie transparentną suknię połączoną ze srebrnymi elementami. Kreacja odsłoniła mocno umięśniony brzuch gwiazdy, a także delikatnie zakryła piersi. Jeden niepożądany ruch mógł doprowadzić do wpadki, ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Dopełnieniem była ozdoba na głowie Ratajkowski, o kształcie skrzydeł. 

 

Inspiracją do tej stylizacji dla Emily Ratajkowski była Cher, która na przestrzeni lat pokazywała się podobnych dodatkach, czy ubraniach. 

Emily Ratajkowski w rozmowie dla amerykańskiego Vogue’a powiedziała, że na pierwszy posiłek w ciągu dnia wybiera zazwyczaj granolę z jogurtem, a czasem sięga po tosty. Modelka uwielbia kawę, dlatego nie może jej również zabraknąć z samego rana.

Ratajkowski przyznaje, że na planach zdjęciowych i filmowych je to, co jest w cateringu, ale nigdy się nie przejada. 

Jeśli jestem na planie, to jem coś z oferowanego cateringu, ale zawsze pamiętam, żeby powstrzymywać się przed przejedzeniem. Uwielbiam mięso. Muszę przyjmować duże ilości żelaza, więc nie jestem osobą, która zajada się ‚zwykłą’ sałatką. Chodzi o utrzymanie balansu w diecie. Trzeba dać organizmowi energię i przy tym być zdrowym.

Choć mogłoby się wydawać, że Ratajkowski spędza godziny na siłowni, żeby mieć takie ciało, okazuje się, że akurat to miejsce omija szerokim łukiem. Emily stawia na piesze wędrówki i jogę. 


Czytaj więcej…

Emily Ratajkowski przyszła na MET Gala 2019 prawie nago. Jej …

Nie dość, że podkreślił biust Emily, to odsłonił jej umięśniony brzuch. Cała suknia iskrzyła się od stóp do głowy, łącznie ze skrzydlatym hełmem. Trzeba przyznać, że Ratajkowski wyglądała w nim jak seksowna wersja mitologicznego Hermesa. Jednak strój to …

Źródło: Plotek.pl

Emily Ratajkowski w bardzo odważnej kreacji na MET gala …

W tym roku Lady Gaga dała prawdziwy pokaz swoich możliwości na czerwonym dywanie, ale to kreacja Emily Ratajkowski zachwyciła wszystkich. Modelka miała na sobie transparentną suknię połączoną ze srebrnymi elementami. Kreacja odsłoniła mocno …

Źródło: Gazeta.pl

Met Gala 2019. Emily Ratajkowski zachwyca sukienką

W tym roku szczególną uwagę przyciągnęła Emily Ratajkowski. Jej głowa jest uwieńczona parą skrzydeł zrobionych ze śnieżnobiałych i posrebrzanych piór. Suknia składająca się z metalicznych pasków i biżuterii odsłania jej wyrzeźbione ciało.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *