Elżbieta II złamie królewską tradycję. Pojawi się na pogrzebie swojej służącej

Elżbieta II złamie królewską tradycję. Pojawi się na pogrzebie swojej służącej

Elżbieta II znana jest z tego, że skrupulatnie przestrzega królewskiego protokołu. Tym bardziej więc może dziwić fakt, że teraz zdarzy się jej nagiąć jego zasady. Okazuje się jednak, że okoliczność są całkowicie uzasadnione. Królowa pojawi się na pogrzebie swojej wieloletniej służącej. 

Kilka dni temu zmarła Annette Wilkin, prawa ręka królowej, która służyła jej blisko 45 lat. Była jedną z najbardziej oddanych i zaufanych współpracownic Elżbiety II. Jak informuje „Mirror”, kobieta odeszła po krótkiej chorobie w wieku 72 lat. I choć królowa pojawia się wyłącznie na pogrzebach członków monarchii lub też bliskich przyjaciół, to teraz zrobi wyjątek i weźmie udział w oficjalnym pożegnaniu swojej służącej.

Informator dworu w rozmowie z „Daily Mail” wyznał, że Annette cieszyła się ogromną sympatią innych pracowników, jak i oczywiście samej królowej. Ją samą nazywano nawet królową.

Miała królewską aurę i piękny akcent, który podziwialiśmy. Zawsze była nieskazitelnie ubrana. W pełni kontrolowała swoją pracę i była życzliwą dla personelu. Królowa ją uwielbiała, a ona była prawie częścią rodziny. Nigdy nie wyszła za mąż, ale poświęciła się swojej pracy i oddała życie rodzinie królewskiej – czytamy.

Annette Wilkin zarządzała zamkiem Windsorze oraz rezydencją Berkshire. W 2014 roku ponoć zrezygnowała ze swojej służby, ale mówiło się, że królowa nie chciała, by odchodziła, więc zatrudniła ją w innym charakterze – jako pomoc królewskiej garderobiany Angeli Kelly.

DH


Czytaj więcej…

Elżbieta II złamie królewski protokół. Okoliczności są smutne, a jej decyzja w pełni zrozumiała

Kilka dni temu zmarła Annette Wilkin, prawa ręka królowej, która służyła jej blisko 45 lat. Była jedną z najbardziej oddanych i zaufanych współpracownic Elżbiety II. Jak informuje "Mirror", kobieta odeszła po krótkiej chorobie w wieku 72 lat. I choć królowa …

Źródło: Plotek.pl

Elżbieta II złamie królewską tradycję. Pojawi się na pogrzebie swojej służącej

Annette Wilkin rozpoczęła swoją służbę na królewskim dworze w 1974 roku. Zaczęła wówczas pracować w zamku Windsor jako młoda pokojówka. Pod koniec swojego życia pełniła już funkcję głównej gosposi, która nadzorowała pracę innych służących.

Źródło: naTemat

Elżbieta II naruszy wieloletnią tradycję? Wszystko dla służącej

Brytyjskie media poinformowały o śmierci Annette Wilkin, która przez 45 lat pracowała w zamku Windsor. 72-letnia służąca zmarła po krótkiej chorobie, która była dużym zaskoczeniem dla wszystkich współpracowników. Wilkin wcześniej nie uskarżała się na …

Źródło: Wprost.pl

Królowa Elżbieta II złamie protokół. Dla swojej służącej

Annette Wilkin pracowała w zamku Windsor od 1974 roku. Zaczynała jako pokojówka. Pod koniec swojego życia pełniła już funkcję głównej gosposi, pod którą podlegały inne służące. Zarządzała także rezydencją Berkshire. Miała opinię oddanej pracownicy, …

Źródło: Onet.pl

Elżbieta II złamie "królewską zasadę" i uda się na pogrzeb służącej

Annette Wilkin, która "poświęciła życie rodzinie królewskiej", zmarła po niedawnej walce z chorobą. Uważa się, że Elżbieta II będzie prawdopodobnie uczestniczyła w jej pogrzebie i złamie tym samym królewską tradycję. Królowa rzadko uczęszcza na …

Źródło: Londynek (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *