Eliminacje mistrzostw Europy 2020. Wieczorem zagrają m.in …

Eliminacje mistrzostw Europy 2020. Wieczorem zagrają m.in ...

Włochy, czyli nasz niedawny rywal w rozgrywkach Ligi Narodów, zainaugurowały eliminacje mistrzostw Europy od domowego zwycięstwa z Finlandią. Bramki w tym spotkaniu strzelali Nicolò Barella i Moise Kean. Dziś wieczorem „Azzurri” podejmą na własnym boisku Liechtenstein, który zdążył już przegrać z Grecją (0:2).

Wbrew przewidywaniom, mecz Hiszpanii z Norwegią wcale nie skończył się gładkim zwycięstwem byłych mistrzów świata. Hiszpanie pierwsi strzelili gola – w 16. minucie do siatki trafił Rodrigo Moreno – jednak w drugiej połowie sędzia podyktował rzut karny dla Norwegów. Joshua King pewnie wykorzystał „jedenastkę” i wyrównał stan meczu. Hiszpanie zdobyli zwycięską bramkę… również z rzutu karnego (trafienie Sergio Ramosa w 71. minucie). W swoim drugim grupowym meczu Hiszpania zagra dziś na wyjeździe z Maltą, która trzy dni temu pokonała Wyspy Owcze (2:1).

Poza meczami Włochy – Liechtenstein i Malta-Hiszpania, na wtorek zaplanowano jeszcze sześć spotkań:

Armenia – Finlandia

Bośnia i Hercegowina – Grecja

Rumunia – Wyspy Owcze

Irlandia – Gruzja

Transmisję TV wtorkowych spotkań eliminacji mistrzostw Europy obejrzymy w Polsacie Sport. W Internecie spotkania będzie można śledzić na platformach: Ipla i NC+GO. Poniżej znajdziesz harmonogram transmisji (cztery mecze obejrzymy na żywo, a dwa z retransmisji):

Armenia – Finlandia – godz. 17:50 (Polsat Sport, Ipla i NC+GO)

Szwajcaria – Dania – godz. 20:35 (Polsat Sport, Ipla i NC+GO)

Norwegia – Szwecja – godz. 20:35 (Polsat Sport Extra, Ipla i NC+GO)

Włochy – Liechtenstein – godz. 20:35 (Polsat Sport News, Ipla i NC+GO)

Malta – Hiszpania (retransmisja) – godz. 23:00 (Polsat Sport News, Ipla i NC+GO)

Irlandia – Gruzja (retransmisja) – godz. 1:00 (Polsat Sport News, Ipla i NC+GO)

W swoim drugim grupowym meczu Hiszpania zagra dziś na wyjeździe z Maltą, która trzy dni temu pokonała Wyspy Owcze (2:1). Poza meczami Włochy – Liechtenstein i MaltaHiszpania, na wtorek zaplanowano jeszcze sześć spotkań: Armenia – Finlandia.

Źródło: Sport.pl

El. ME 2020: Włosi zdemolowali Liechtenstein, szalony mecz w …

… Sensi (17), Marco Verratti (32), Fabio Quagliarella dwie (35-karny, 45+3-karny), Moise Kean (70), Leonardo Pavoletti (76). Wyniki meczów eliminacyjnych ME 2020: Szwajcaria – Dania 3:3. Irlandia – Gruzja 1:0. Norwegia – Szwecja 3:3. MaltaHiszpania 0:2.

Źródło: Radio ZET