Eliminacje mistrzostw Europy 2020. Francja, Portugalia i Anglia …

Eliminacje mistrzostw Europy 2020. Francja, Portugalia i Anglia ...

Anglicy, którzy w piątek wysoko rozbili Czechów (5:0), wyjadą w delegację do Czarnogóry. Drużyna z Bałkanów rozpoczęła eliminacje od remisu z Bułgarią (1:1). Potknięcie na drodze do Euro 2020 zaliczyła natomiast Portugalia. Obrońca tytułu jedynie bezbramkowo zremisował z Ukrainą, choć na boisku obecny był kapitan i najlepszy strzelec w historii reprezentacji – Cristiano Ronaldo. Dziś wieczorem Portugalczycy rozegrają domowy mecz z Serbią.

W innych poniedziałkowych spotkaniach Turcja zagra z Mołdawią, Andora spotka się Albanią, Luksemburg, czyli sensacyjny lider grupy B podejmie Ukrainę, a Kosowo „ugości” Bułgarię.

Transmisję TV trzech poniedziałkowych meczów eliminacji mistrzostw Europy 2020 przeprowadzą: TVP i Polsat Sport. W Internecie reprezentacyjne pojedynki będzie można śledzić w aplikacji TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz na platformach: Ipla i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Francja – Islandia (Grupa H) – godz. 20:15 (TVP Sport, sport.tvp.pl); 20:35 (Polsat Sport, Ipla, NC+GO)

Czarnogóra – Anglia (Grupa A) – godz. 20:35 (Polsat Sport News, Ipla, NC+GO)

Portugalia – Serbia (Grupa B) – godz. 20:35 (Polsat Sport Extra, Ipla, NC+GO)

    


Czytaj więcej…

Eliminacje mistrzostw Europy 2020. Francja, Portugalia i Anglia …

Eliminacje Euro 2020. Gdzie oglądać poniedziałkowe mecze? Transmisja TV, stream online, na żywo, terminarz. Transmisję TV trzech poniedziałkowych meczów eliminacji mistrzostw Europy 2020 przeprowadzą: TVP i Polsat Sport. W Internecie …

Źródło: Sport.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *