El. ME 2020: Austria – Polska. Niegroźny uraz Piotra Zielińskiego

El. ME 2020: Austria - Polska. Niegroźny uraz Piotra Zielińskiego

– Skupialiśmy się na tym, co my mamy zrobić. Myślę, że wyglądało to dobrze, było kilka fajnych akcji, a najważniejsze, że strzeliliśmy bramkę i mamy trzy punkty, a oni zero – podsumował czwartkowe starcie Zieliński. – Cieszymy się z tego, że wygraliśmy ten mecz. To naprawdę bardzo ważne zwycięstwo. Graliśmy z bardzo silną reprezentacją na ich terenie i trzy punkty w pierwszym meczu to bardzo dobry start, ale jest jeszcze bardzo dużo meczów i w każdym musimy dawać z siebie maksimum. Musimy zbierać jak najwięcej punktów, żeby awansować na Euro – dodał.

Polska wygrała mecz wyjazdowy z teoretycznie najsilniejszym przeciwnikiem w grupie, wydaje się zatem, że są w dobrej pozycji wyjściowej. – Tak, ale w grupie mamy też inne zespoły, jak Izrael, Słowenia i Macedonia, które też potrafią grać. Będzie się nam ciężko grało zwłaszcza na wyjazdach, ale jesteśmy silną reprezentacją. Pokazaliśmy to dzisiaj, ale jest jeszcze dużo meczów, w których musimy być maksymalnie skoncentrowani, żeby osiągnąć nasz cel.

Zieliński został ustawiony na lewej stronie pomocy, tak jak na co dzień w SSC Napoli. Jak się tam czuł? – Bardzo dobrze – skwitował 24-latek.

Zieliński opuścił murawę w 59. minucie. – Zostałem sfaulowany, upadłem na plecy. Przy sprincie poczułem ból, plecy mnie troszkę ciągnęły, stąd decyzja, żeby wszedł Krzysiek. Fajnie, że strzelił bramkę i wygraliśmy ten mecz – zauważył pomocnik.

Krzysztof Piątek: drugą sytuację też powinienem wykorzystać


Czytaj więcej…

Piotr Zieliński: jesteśmy silną reprezentacją

Pierwsze 10 minut należało do Austriaków, ale później byliśmy tą drużyną, która prowadziła grę. Byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy – ocenił Piotr Zieliński wygrany 1:0 mecz z Austrią. Pomocnik SSC Napoli opowiedział również, co było powodem jego …

Źródło: Onet.pl

El. ME 2020: Austria – Polska. Niegroźny uraz Piotra Zielińskiego

El. ME 2020: Austria – Polska. Zbigniew Boniek jest zadowolony z otwarcia. "Polacy grali uważnie i mądrze". W pierwszej połowie spotkania z Austrią Piotr Zieliński był najlepszym piłkarzem reprezentacji Polski. Pomocnik Napoli wreszcie zagrał na podobnej …

Źródło: WP SportoweFakty

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *