Egzamin gimnazjalny 2019 do powtórzenia?! W tej szkole się nie …

Egzamin gimnazjalny 2019 do powtórzenia?! W tej szkole się nie ...

Egzamin gimnazjalny 2019. Historia, WOS, ARKUSZE CKE

Autor: Shutterstock
Egzamin gimnazjalny 2019

Egzamin gimnazjalny 2019 zagrożony? W miejscowości Podwiesk, w województwie kujawsko-pomorskim, uczniowie nie rozwiązali testów. Wszystko przez to, że w komisji zabrakło egzaminatorów. Co dalej z egzaminami gimnazjalnymi?

Egzamin gimnazjalny 2019 w tym roku odbywa się w bardzo nietypowy sposób. A wszystko przez strajk nauczycieli, który spowodował prawdziwy chaos w szkołach. Do końca nie było wiadomo, czy testy się odbędą, a według najnowszych danych faktycznie uczniowie nie rozwiązali testów. Co teraz? Zgodnie ze słowami dyrektora CKE, nie ma przepisów, które regulowałyby taką nietypową sytuację. Czy egzamin gimnazjalny 2019 zostanie powtórzony? Głos w tej sprawie zabrała minister Anna Zalewska. – Mam dla państwa bardzo dobrą wiadomość. Za nami pierwsza część dzisiejszego egzaminu. Odbyły się egzaminy z historii i wiedzy o społeczeństwie. W całej Polsce tylko w trzech szkołach doszło do nieprzewidzianych sytuacji, natomiast w pozostałych szkołach w całej Polsce egzaminy odbyły się bez zakłóceń – powiedziała szefowa resortu edukacji.

Informację o nieprzeprowadzeniu egzaminu gimnazjalnego w miejscowości Podwiesku jako pierwszy podał Kuba Kaługa, dziennikarz RMF FM.

Egzaminy potrwają do piątku: dziś uczniowie rozwiążą testy z części humanistycznej, jutro z części przyrodniczej i z matematyki, zaś w piątek z języków obcych.


Czytaj więcej…

Egzamin gimnazjalny 2019 do powtórzenia?! W tej szkole się nie …

Egzamin gimnazjalny 2019 w tym roku odbywa się w bardzo nietypowy sposób. A wszystko przez strajk nauczycieli, który spowodował prawdziwy chaos w szkołach. Do końca nie było wiadomo, czy testy się odbędą, a według najnowszych danych faktycznie …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *