Edyta Górniak ma nowego partnera?! To polski piłkarz

Edyta Górniak ma nowego partnera?! To polski piłkarz

Czy u jego boku odnajdzie szczęście? Edyta Górniak jest znów zakochana! Od rozstania diwy z Mateuszem Zalewskim minęły cztery miesiące. Okazuje się, że artystka od jakiegoś czasu spotyka się z innym mężczyzną, a potwierdzeniem tego są zdjęcia paparazzi, które wykonano w trakcie przyjęcia z okazji 15. urodzin syna wokalistki, które odbyło się wczoraj w Sopocie. Kim jest Tomasz Mazurkiewicz?

Głębokie spojrzenia w oczy, czułość okazywana na ulicy, uśmiechy – tak na zdjęciach wykonanych  wczoraj przez fotografów prezentowała się Edyta Górniak i jej nowy partner. O tym, że serce diwy jest zajęte, zaczęto spekulować już na początku roku, a pierwsze informacje o tym, kim jest chłopak gwiazdy, podał jeden z tygodników.

„Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie. Ma za sobą karierę sportową. Jest też tatą dwóch córek. Gwiazda wprawdzie nie obserwuje konta pana Tomasza, ale polubiła jego zdjęcie z córką. On z kolei obserwuje konto Edyty i jej syna Allana. Niedawno wstawił na swój profil filmik, na którym czule gładzi kobiecą dłoń. Tak się składa, że identyczne paznokcie, jak te na zdjęciu, ma teraz Edyta Górniak!”,  pisało Życie na Gorąco.

Teraz wyszła na jaw tożsamość sportowca.

To były piłkarz Arki Gdynia, grający również swego czasu w młodzieżowej reprezentacji Polski oraz w Legii Warszawa, GKS Katowice, jak również w duńskich drużynach ligowych. Urodził się 23 listopada 1981 roku, jest więc młodszy od Edyty Górniak o 9 lat. Prywatnie to tata dwóch córek z poprzednich związków, ma również konto na Instagramie.

„Jest odpowiedzialny, oddany swoim córkom. Każde rozstanie z nimi bardzo przeżywa. O sobie mówi: jestem przede wszystkim ojcem…”, podkreśla znajomy sportowca. I to właśnie oddanie dzieciom miało być czynnikiem, który przekonał do nowego partnera diwę.

Zdjęcia Tomasza Mazurkiewicza możesz zobaczyć w galerii. Pasują do siebie?  ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej…

Tomasz Mazurkiewicz – piłkarz, Instagram, wiek, żona, Edyta …

Tomasz Mazurkiewicz spotyka się z Edytą Górniak. Co prawda pierwsze spekulacje na temat ich związku, pojawiły się już na początku roku, ale dopiero teraz informacja została potwierdzona. Mazurkiewicz był na urodzinach Allana – syna Górniak. Wówczas …

Źródło: Radio Eska

Tomasz Mazurkiewicz kim jest chłopak Edyty Górniak? To przystojny …

Tomasz Mazurkiewicz ma 38 lat i pochodzi z Sopotu. Jest byłym piłkarzem klubu Arka Gdynia, gdzie grał na pozycji pomocnika. Występował również w Legii Warszawa i w duńskich drużynach ligowych. Jak czytamy na portalu 90 minut, Tomasz Mazurkiewicz …

Źródło: Gala.pl

Edyta Górniak spotyka się z Tomaszem Mazurkiewiczem. To były …

Tomasz Mazurkiewicz zagrał 29 razy w ekstraklasie i zdobył w niej dwie bramki. Jest wychowankiem FC Sopot. Stamtąd na początku 2000 roku trafił do Legii Warszawa. W ciągu dwóch lat rozegrał w niej 13 ligowych meczów i strzelił jednego gola.

Źródło: WP SportoweFakty

Edyta Górniak jest zakochana! Wiemy, kim jest nowy partner diwy

O tym, że serce diwy jest zajęte, zaczęto spekulować już na początku roku, a pierwsze informacje o tym, kim jest chłopak gwiazdy, podał jeden z tygodników. „Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie. Ma za sobą karierę sportową. Jest też tatą dwóch córek. Gwiazda wprawdzie nie obserwuje konta pana Tomasza, ale polubiła jego zdjęcie z córką. On z kolei … I to właśnie oddanie dzieciom miało być czynnikiem, który przekonał do nowego partnera diwę. Zdjęcia Tomasza Mazurkiewicza możesz zobaczyć w galerii.

Źródło: VIVA!

Edyta Górniak ma już nowego partnera? Na urodzinach jej syna nie …

Edyta Górniak jakiś czas temu rzuciła chłopaka. Wszystko wskazuje na to, że już wyleczyła złamane serce, bo media zaczęły wiązać ją z nowym mężczyzną. Wybrankiem diwy ma być Tomasz Mazurkiewicz, który nie szczędził jej czułości na urodzinach …

Źródło: Plejada.pl

Edyta Górniak ma nowego partnera?! To polski piłkarz

… towarzystwie Tomasza Mazurkiewicza – byłego piłkarza Arki Gdynia. Plotki o związku Górniak i Mazurkiewicza pojawiły się w mediach na początku roku. Jeden z tabloidów podał wówczas, że nowy partner Górniak: "Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Edyta Górniak na urodzinach Alana pojawiła się z nowym partnerem …

Wczoraj, swoje 15-te urodziny obchodził syn Edyty Górniak. Na przyjęciu zorganizowanym właśnie z tej okazji, gwiazda nie pojawiła się sama. Towarzyszył jej przystojny brunet. Kim jest Tomasz Mazurkiewicz?

Źródło: RMF FM

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *