Ed Sheeran i BTS – kiedy i gdzie słuchać wspólnej piosenki?

Ed Sheeran i BTS - kiedy i gdzie słuchać wspólnej piosenki?

Południowokoreańska grupa K-popowa zaprezentowała teledysk do nagranej z Halsey piosenki „Boy with Luv”. Boysband ujawnił także, że jeden z utworów, znajdujących się na albumie „Map of the Soul: Persona”, został napisany we współpracy z Edem Sheeranem.

BTS to najpopularniejszy k-popowy boysband. W 2017 roku grupa znalazła się na piątej pozycji stworzonej przez magazyn „Forbes” listy najbardziej wpływowych osobistości w Korei. Już rok później zespół uplasował się na jej szczycie.

Grupa nagrała właśnie swoją kolejną płytę „Map of the Soul: Persona”, który światło dzienne ujrzała 12 kwietnia.

Jak od jakiegoś czasu zapowiadano, płyta ta ma być „początkiem czegoś nowego” w karierze popularnej grupy.

Szczególne zainteresowanie fanów wzbudził kawałek, który BTS nagrał z wokalistką Halsey -„Boy with Luv”. Stworzono do niego także teledysk, który możemy obejrzeć już w sieci.

Sprawdź tekst piosenki „Boy with Luv” w serwisie Teksciory.pl!

Zespół zdradził też, że jeden z utworów powstał we współpracy z Edem Sheeranem. Wspólnie napisaną piosenką jest „Make It Right”.

Na cały album składa się siedem kawałków. Siedmioosobowy boysband tak komentował najnowsze wydawnictwo:

„Znajdujemy siłę i szczęście w każdej chwili. Daliście nam tyle miłości, a teraz chcemy poznać jeszcze bardziej naszych fanów. Wypełniliśmy nasz album prawdziwymi uczuciami i wiadomościami, które chcemy wam przekazać”.

Płyta jest szóstym minialbumem grupy. Oprócz nich, BTS mają też na koncie kilka albumów studyjnych.


Czytaj więcej…

BTS: Teledysk "Boy with Luv" z Halsey i singel "Make It Right" stworzony z Edem Sheeranem

Południowokoreańska grupa K-popowa zaprezentowała teledysk do nagranej z Halsey piosenki "Boy with Luv". Boysband ujawnił także, że jeden z utworów, znajdujących się na albumie "Map of the Soul: Persona", został napisany we współpracy z Edem …

Źródło: Interia

Ed Sheeran i BTS – kiedy i gdzie słuchać wspólnej piosenki?

Fani BTS czekali na to od miesięcy! W końcu ukazuje się Map of the Seoul: Persona, czyli najnowszy album K-popowego boysbandu. Chłopaki z BTS podzielili się informacjami o zawartości płyty i potwierdzili od dawna krążącą pogłoskę o wspólnym utworze …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *