Dziś udostępniony zostanie pierwszy zwiastun "Jokera". W roli …

Składy na mecz Wolverhampton Wanderes - Manchester United ...

Joker to produkcja o genezie tytułowego czarnego charakteru z komiksów DC, w którego wciela się Joaquin Phoenix. Podobno film ma być utrzymany w klimacie produkcji z lat 70. i 80. w reżyserii Martina Scorsese i Sidneya Lumeta.

W czasie trwającego obecnie CinemaCon w Las Vegas widzowie zebrani na panelu DC zobaczyli pierwszy teaser produkcji. Materiał rozpoczyna się od ujęcia głównego bohatera filmu, Arthura Flecka, który błąka się po ulicach Gotham City. Wówczas słyszymy zdanie Moja mama zawsze mówi mi, żeby się uśmiechać i przybierać radosną minę – powiedziała mi, że mam cel, aby przynieść światu śmiech i radość. W czasie montażu, w którym pojawiają się te słowa Arthur przebrany w strój klauna stara się rozśmieszać ludzi, jednak zostaje napadnięty przez grupę zbirów, którzy go okradają i biją. Następnie między ujęciami Flecka tańczącego w restauracji ze swoją mamą i Sophie Dumond graną przez Zazie Beetz, widzimy jak bohater coraz bardziej pogrąża się w oparach obłędu, gdy siedzi w klubie komediowym imitując swój psychopatyczny śmiech a następnie dokonuje zbrodni w masce klauna. Na koniec widzimy już Arthura jako Jokera, tańczącego w czerwonym stroju i charakterystycznym makijażu, który mówi Gotham zgubiło drogę. Następnie jeden policjant pyta Jaki tchórz zrobiłby coś tak bezlitosnego?. Drugi policjant odpowiada mu Ktoś ukrywający się za maską.

Jak twierdzi wiele osób zwiastun jest bardzo mroczny i niepokojący. Poniżej możecie zobaczyć kilka wpisów widzów, którzy mieli okazję zobaczyć materiał:

Reżyser filmu Todd Philips powiedział na panelu, że praca nad projektem byłą ciężka z tego względu, że Joker to kultowa postać bez ugruntowanej genezy. Twórca nie chciał za wiele mówić o historii, ponieważ jak stwierdził cały czas nabiera ona kształtów, jednak jeśli miałby określić gatunek produkcji to byłaby to tragedia. Ponadto w zwiastunie można było zauważyć, że szpital Arkham Asylum zmienił nazwę w filmie na Arkham State Hospital.

Premiera filmu w USA 4 października tego roku.

Źródło: heroichollywood.com/deadline.com/ew.com/zdjęcie główne: Warner Bros


Czytaj więcej…

Dziś udostępniony zostanie pierwszy zwiastun "Jokera". W roli …

"Joker" to film na który czekają fani DC Universe. Warner Bros w końcu zdecydowało się na osobną produkcję poświęconą najbardziej znanemu przestępcy z uniwersum. Producenci udostępnili właśnie pierwszy plakat promujący film. Dziś ma zostać …

Źródło: Gazeta.pl

Joker – zwiastun pokazano na CinemaCon. Jest opis

#Joker trailer: Looks like a really dark and twisted character study. Joaquin Phoenix is living in the role and this will no doubt be another inspired and manic performance from him. If you're missing the “dark” DC, then here's your medicine. #CinemaCon.

Źródło: naEKRANIE.pl

Joker – premiera, obsada, zwiastun filmu z Joaquinem Phoenixem …

Szykuje się jedna z największych premier filmowych 2019 roku? Biorąc pod uwagę pierwszy zwiastun Jokera, zdecydowanie można wyciągnąć taki wniosek. Film z Joaquimem Phoenixem nie będzie jedynie gratką dla fanów komiksowych adaptacji, ale …

Źródło: Radio Eska

Joker – pierwszy zwiastun filmu o genezie największego …

Jak dotąd mogliśmy przede wszystkim przeglądać kolejne zdjęcia z planu i oraz wstępne opisy fabuły. Teraz jednak wreszcie doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi Jokera. A jest co oglądać. Zgodnie z wypowiedziami twórców, szykuje nam się bardzo …

Źródło: Movies Room

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *