Dziś światowa premiera "Pewnego razu w Hollywood"! Tarantino apeluje do mediów

Serie A. Marina Łuczenko-Szczęsna i jej piękne wyznanie. "Zawsze ...

Once Upon a Time in Hollywood” to dziewiąty film Quentina Tarantino. Główne role grają Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie, a Rafał Zawierucha wcielił się w Romana Polańskiego.

Do tej pory polski aktor nie pojawiał się w materiałach promujących najnowszą produkcję Quentina Tarantino, ale w tym zwiastunie można go dostrzec w kilku ujęciach:

 

„Once Upon a Time in Hollywood” jest jednym z 21 filmów, które w tym roku podczas Festiwalu Filmowego w Cannes walczą o Złotą Palmę. W jury, którego przewodniczącym jest Alejandro Gonzalez Inarritu, zasiada m.in. Paweł Pawlikowski.

Do Cannes ze swoimi nowymi produkcjami przyjechali także m.in. Jim Jarmush, Pedro Almodovar i Xavier Dolan. Po to, by walczyć o główną nagrodę. W czyje ręce trafi Złota Palma, dowiemy się 25 maja.

Akcja „Once Upon a Time in Hollywood” rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles. Aktor Rick Dalton, była gwiazda serialu w klimacie westernu i jego przyjaciel – kaskader Cliff Booth starają się osiągnąć sukces w Hollywood, którego pod koniec lat 60. bardzo się zmienia. Ich sąsiadką jest Sharon Tate, żona Romana Polańskiego.

W obsadzie „Pewnego razu w Hollywood” znaleźli się m.in. Al Pacino, Tim Roth i Luke Perry. Polska premiera Filmu jest zapowiedziana na 9 sierpnia.

Rafał Zawierucha dzięki roli w filmie Quentina Tarantino ma szansę na międzynarodową karierę. Aktor ma na koncie udział w doskonałych produkcjach takich jak „Bogowie”, gdzie zagrał u boku Tomasza Kota. Wystąpił także w takich filmach jak: „Jack Strong”, „Obywatel”, „Król życia”, „Powidoki” czy „Miasto 44”. Były to jednak role raczej drugoplanowe.

Zawierucha grywa też w serialach – widzowie mogą go kojarzyć z „Przyjaciółek” czy „Paktu”.


Czytaj więcej…

"Once Upon a Time in Hollywood". Jest nowy zwiastun filmu Quentina Tarantino – z Rafałem Zawieruchą!

"Once Upon a Time in Hollywood". Nowy zwiastun filmu Quentina Tarantino – z Rafałem Zawieruchą! Do tej pory polski aktor nie pojawiał się w materiałach promujących najnowszą produkcję Quentina Tarantino, ale w tym zwiastunie można go dostrzec w …

Źródło: Gazeta.pl

Rafał Zawierucha jako Roman Polański! Jest oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood"

W sieci pojawił zwiastun promujący dziewiąty film Quentina Tarantino, zatytułowany "Once Upon a Time in Hollywood". Tym razem w najnowszej produkcji twórcy "Pulp Fiction" przeniesiemy się do Los Angeles1969 roku. Głównymi bohaterami filmu są Rick …

Źródło: ELLE.pl

Jest oficjalny zwiastun „Once upon a time in Hollywood” Quentina Tarantino, aw nim Rafał Zawierucha jako Roman …

Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes jest Once upon a time in Hollywood, najnowszy obraz Quentina Tarantino. To właśnie dzisiaj produkcja ma swoją oficjalną premierę, a na canneńskim wydarzeniu pojawiła się godna reprezentacja tegoż …

Źródło: Glamour

"Once Upon a Time in Hollywood". Rafał Zawierucha obok Margot Robbie w zwiastunie nowego filmu Quentina …

Doczekaliśmy się pełnej zapowiedzi filmu Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". W zwiastunie obok Margot Robbie pojawia się Rafał Zawierucha. Zobaczcie, jak polski aktor wypadł w towarzystwie gwiazd Hollywood.

Źródło: Telemagazyn.pl

Dziś światowa premiera "Pewnego razu w Hollywood"! Tarantino apeluje do mediów

… 2019 roku. Główne role w produkcji grają Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Quentin Tarantino przed samą premierą postanowił wystosować apel do mediów. Zobacz także: Jest już oficjalny plakat filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino …

Źródło: Radio ChilliZet

Oficjalny trailer „Pewnego razu… w Hollywood”. Fani Tarantino będą zachwyceni

Dzień przed pokazem na festiwalu w Cannes do sieci trafił oficjalny zwiastun „Pewnego razu… w Hollywood”. Najnowszy film Quentina Tarantino wywoływał sporo zamieszania od pierwszych plotek dotyczących scenariusza i aktorów. Teraz szum wokół …

Źródło: Wprost.pl

Premiera “Once upon a time in Hollywood” w Cannes 2019 z udziałem gwiazd: Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo …

Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha… Gwiazdy uczestniczyły w premierowym pokazie Once upon a time in Hollywood podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Zobacz, kto pojawił się na czerwonym dywanie. Imprezy.

Źródło: Jastrząb Post

Pojawił się oficjalny zwiastun „Once upon a time in Hollywood” Quentina Tarantino! Rolę Romana Polańskiego zagrał …

Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes jest Once upon a time in Hollywood – Quentina Tarantino. 21 maja produkcja ma swoją oficjalną premierę. Na premierze pojawił się reżyser Quentin Tarantino, odtwórcy głównych ról Brad Pitt, Leonardo …

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *