Dziś miliony Polaków włączą TVN. Kultowy polski film ściągnie tłumy …

Dziś miliony Polaków włączą TVN. Kultowy polski film ściągnie tłumy ...

Fani disco polo zacierają ręce. Dziś w TVN będzie można zobaczyć kultowy polski film, który pokochały miliony widzów. Zapowiada się najprawdziwszy hit.

Fani disco polo długo czekali na to wydarzenie. Już dziś o 22:30 telewizja TVN wyemituje film, który pokochały miliony fanów polskiej muzyki tanecznej. To wyjątkowe muzyczne kino podbiło serca wielu osób, a dziś z pewnością zdobędzie nowe grono fanów. 

Mowa o filmie „Disco Polo” w reżyserii Macieja Bochniaka. Film wyprodukowany w 2015 roku cieszył się dużym uznaniem wielbicieli muzyki disco polo, którzy dzięki niemu mieli możliwość odbyć sentymentalną podróż w czasie. Akcja filmu rozgrywa się w latach 90., kiedy powstawały największe przeboje gatunku.

Akcja komedii muzycznej „Disco Polo” rozgrywa się w latach 90. XX wieku. Główni bohaterowie Tomek i Rudy zakładają discopolową kapelę i zamierzają zrobić wielką karierę w show biznesie. Wkrótce okaże się, że nie wszystko idzie po ich myśli, a sukces ma swoją cenę. W ciągu prawie 2 godzin widzowie TVN będą mieli okazję przekonać się, jak potoczyły się losy wschodzących gwiazd disco polo.

Film został wysoko oceniony przez widzów i zebrał dobre opinie. Zdaniem recenzentów jest to zabawny, lekki i zaskakująco długi teledysk ku czci muzyki disco polo, która ma swoich miłośników nie tylko na polskiej prowincji. Akcja filmu toczy się wartko, sekwencje są dość zaskakujące, a klimat z pewnością zapadnie widzom w pamięć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Emisja filmu „Disco Polo” w reżyserii Macieja Bochniaka to świetna wiadomość nie tylko dla fanów muzyki tanecznej. Każdy miłośnik komedii jako gatunku znajdzie w tej produkcji coś dla siebie. Reżyser udowodnił, że rozrywkę – która jest przecież głównym celem muzyki disco polo – można zaoferować miłośnikom także kina. 

Propozycja stacji TVN to jeden z najbardziej interesujących punktów programu telewizyjnego na dzisiejszy wieczór. Nie tylko fani polskiej muzyki tanecznej będą zadowoleni. Emisja już dziś o 22:30.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Gwiazda TVN chciała popełnić samobójstwo. Trafiła do szpitala psychiatrycznego
  3. „Uderzył samochód, śmierć na miejscu”. Katarzyna Dowbor w obliczu tragedii rodziny
  4. Walduś z Kiepskich zaginął. Rodzina rozpoczęła poszukiwania
  5. „Moja mama jest w szpitalu”. Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich
  6. Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach

źródło: Program telewizyjny

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Dziś miliony Polaków włączą TVN. Kultowy polski film ściągnie tłumy …

Fani disco polo długo czekali na to wydarzenie. Już dziś o 22:30 telewizja TVN wyemituje film, który pokochały miliony fanów polskiej muzyki tanecznej. To wyjątkowe muzyczne kino podbiło serca wielu osób, a dziś z pewnością zdobędzie nowe grono fanów.

Źródło: Pikio.pl

Miliony Polaków przed telewizorami! Hitowa produkcja Disco Polo

Historia, której akcja rozgrywa się w latach '90 obrazuje nieco przekoloryzowaną drogę kariery gwiazd disco polo. Opowiada historię, kilku twórców, którzy zdecydowali się spełnić swoje marzenia. Film "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka to świetna …

Źródło: Disco-Polo.info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *