Dzień Dziecka w Galerii Młociny

Co dalej z Koalicją Europejską? Jedna partia to najsłabsze ogniwo

dk| 31-05-2019

Weekend w Galerii Młociny odbędzie się w tym tygodniu pod znakiem Dnia Dziecka.

A atrakcji w programie jest sporo: w sobotę na poziomie 0 odbędzie się spotkanie z bohaterami filmu animowanego „Hotel Transylwania 3 – Dracula i przyjaciele w podróży”. Będzie można nie tylko zrobić sobie z nimi selfie na pokładzie transatlantyku, ale także stać się jednym z mieszkańców Transylwanii.  W Gabinecie Transformacji Frankensteina czekają na dzieci kostiumy i „upiorne” makijaże. Szeroko otwarte będą też drzwi do Zamku Krzywych Zwierciadeł, w którym ma być potwornie i strasznie… śmiesznie. Będzie można także poskakać w basenie z piłeczkami, a także zagrać w Potwornego Twistera z samym Draculą. Na zwycięzców czekają nagrody.

'Hotel Transylwania 3' / UIP ‚Hotel Transylwania 3’ / UIP

Na poziomie 1 będzie można spróbować swoich sił w grach retro. Te kultowe gry z lat 80. i 90. działały na takim sprzęcie jak Commodore czy Atari. Strefa dostępna będzie aż do 30 czerwca.

Dla fanów zabaw na świeżym powietrzu przygotowano miasteczko rowerowe oraz tor Pumptrack, gdzie każdy, czy duży, czy mały pod okiem instruktora będzie mógł spróbować swoich sił w przejeździe po specjalnie przygotowanej trasie. Obok toru będzie działała wypożyczalnia rowerów i kasków. Na najmłodszych cyklistów czeka nieco mniej skomplikowany, ale równie atrakcyjny tor rowerowy, a także mnóstwo zabaw plastycznych, konkursów i strefa dmuchańców.

Nie zabraknie klaunów i szczudlarzy, baniek mydlanych i waty cukrowej. Gościem specjalnym rowerowego miasteczka będzie Krystian Herba. To polski sportowiec specjalizujący się w trialu rowerowym i pięciokrotny rekordzista Guinnessa w zdobywaniu, skacząc rowerem po schodach, najwyższych budynków. 

Podczas zabaw najmłodszych, dorośli będą mogli odpocząć na leżakach w strefie Cool, posłuchać dobrej muzyki i obejrzeć transmisje z dziecięcych zawodów i Cyklo Trial oraz filmy o tematyce rowerowej w Kinie Letnim. W strefie Zwift będzie można zapoznać się z rewolucyjną aplikacją pozwalającą miłośnikom dwóch kółek na trenowanie na najpopularniejszych trasach rowerowych naszego globu.

Krystian Herba / PATRYK OGORZAŁEK Krystian Herba / PATRYK OGORZAŁEK

Niedziela 2 czerwca jest wprawdzie dniem wolnym od handlu, ale część rozrywkowa i gastronomiczna Galerii Młociny będzie żyła jak zawsze. Galeria Młociny wraz z Multikinem, przygotowały tego dnia spotkanie z bohaterami filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, który już w czerwcu wejdzie na ekrany polskich kin.

Kolejna atrakcja to dwupiętrowy Maxobus z ogonem, kursujący w dniu 2 czerwca od 12:00 do 18:00. A przyjechać warto, bo poza zabawą galeria stanie ogromną miska, do której przez cały dzień będzie zbierana karma dla podopiecznych schronisk, którą należy zakupić dzień wcześniej i przynieść z sobą.

Cały program dostępny jest na stronie .


Czytaj więcej…

Dzień Dziecka w Galerii Młociny

Galeria Młociny wraz z Multikinem, przygotowały tego dnia spotkanie z bohaterami filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, który już w czerwcu wejdzie na ekrany polskich kin. Można zabrać czworonożnych przyjaciół, gdyż z myślą o pupilach …

Źródło: Warszawa NaszeMiasto.pl

Dla dzieci zabawa, dla rodziców – odpoczynek. Dzień Dziecka w …

Galeria Młociny wraz z Multikinem, przygotowały tego dnia spotkanie z bohaterami filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, który już w czerwcu wejdzie na ekrany polskich kin. Kolejna atrakcja to dwupiętrowy Maxobus z ogonem, kursujący w dniu 2 …

Źródło: Co Jest Grane 24 (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *