Dzień Dziecka! Politycy składają życzenia i publikują swoje zdjęcia …

PiS drugi w kujawsko-pomorskim

– Niech ten dzień będzie dla Was wyjątkowy i radosny – mówi prezydent Andrzej Duda. – Życzymy wam miłości i szczęścia. Niech zawsze na Waszych twarzach gości uśmiech, a każdy poranek niech będzie dla Was początkiem nowej przygody – dodaje małżonka prezydenta Agata Duda. W filmie opublikowanym przez Pałac Prezydencki pojawiają się też zainscenizowane przez dzieci scenki, w których wcielają się w parę prezydencką i wykonują obowiązki głowy państwa i Pierwszej Damy.

– W tym wyjątkowo radosnym dniu podziękujmy naszym pociechom za ich obecność w naszym życiu – apeluje premier Mateusz Morawiecki, który w opublikowanym wczoraj na profili Kancelarii Premiera filmie zaprosił dzieci z rodzicami i opiekunami do Ogrodów Kancelarii przy Alejach Ujazdowskich, do Łazienek Królewskich i parku Agrykola. – Szczęśliwe dzieciństwo to dużo uśmiechu, to miłość i spełnianie marzeń – przekonuje z uśmiechem premier.

Dziś rano KPRM opublikowała pierwsze zdjęcia z pikniku dla dzieci.

Życzenia dzieciom złożył też marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

Na profilu „Historia fotografią pisana” możemy obejrzeć zdjęcia czołowych dziś polityków z dzieciństwa. Wśród nich Beata Szydło, Donald Tusk i prezydent Andrzej Duda.

Jak wyglądał poseł Paweł Szramka z Kukiz’15 gdy był dzieckiem? Odpowiedź na jego Instagramie.

Filip Rdesiński, prezes Zarządu Polskiej Fundacji Narodowej opublikował na Twitterze swoje zdjęcie , gdy był mały chłopcem.

Zainteresował Cię artykuł? Zostań naszym fanem na Facebooku!

(MW)


Czytaj więcej…

Dzień Dziecka! Politycy składają życzenia i publikują swoje zdjęcia …

Dziś Dzień Dziecka. To okazja do wręczenia wymarzonych prezentów, ale przede wszystkim najlepszych życzeń i wspólnego czasu z pociechami. Od rana ciepłe słowa do dzieci kierują politycy na Twitterze. Publikują też swoje zdjęcia z dzieciństwa. Czego …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *