Dzień Dziecka 2019: co na prezent? Co kupić na Dzień Dziecka? A …

Triumf prawicy. Marine Le Pen i Matteo Salvini zwyciężają w swoich ...

Zbliża się Dzień Dziecka, a więc największe święto naszych pociech. Warto w tym dniu sprawić im przyjemność i podarować coś, co sprawi im ogromną frajdę. Nie zawsze musi być to prezent rzeczowy, możesz podarować im radość w postaci wycieczki do Zoo, wodnych zabaw w aquaparku czy sali zabaw. Przygotowaliśmy kilka pomysłów, które być może ułatwią Ci wybór najlepszego prezentu dla swojej pociechy.

Zobacz też:Czym kierować się przy kupnie zabawek dla dzieci?

Najlepszym prezentem dla naszych najmłodszych pociech będą gry i zabawki edukacyjne, które wspierają ich rozwój oraz rozwijają wyobraźnię. Oto kilka naszych propozycji:

GRANIE W NAWLEKANIE, Alexander.

To gra edukacyjna, która kształtuje bardzo ważną umiejętność selekcjonowania nawlekanych przedmiotów ze względu na ich kształt i kolor. Gra uczy refleksu, spostrzegawczości oraz zręczności manualnej. Dla dzieci w wieku 3+.

 

ECO TOYS, DREWNIANY SORTER KSZTAŁTÓW

Kolorowy, drewniany domek to świetna zabawa edukacyjna przeznaczona dla maluchów od 12 m-cy. Otwory o różnych kształtach i pasujące do nich drewniane klocki pozwalają rozwijać zdolności manualne dziecka, motorykę rączek i paluszków, a także uczy logicznego myślenia. 

Prezenty dla przedszkolaków

ULEP TO HASBRO

Kooperacyjna gra dla starszych dzieci, której głównym zadaniem jest ulepienie tego, co znajduje się na wylosowanej karcie. Rozwija wyobraźnię oraz kształtuje zdolności manualne. Uczy pracy w grupie, a głównym motywem przewodnim jest kosmos.

KLOCKI LEGO

To układanka, którą powinno mieć każde dziecko, zarówno chłopczyk jak i dziewczynka. Klocki są nieocenione, jeżeli chodzi o rozwój dziecka. Kształtują wyobraźnię, uczą kreatywności oraz logicznego myślenia. Dla chłopców obecnie na topie jest Lego Ninjago, a dla dziewczynek Lego Friends.

Prezenty dla starszych

HULAJNOGA

To obecnie chyba najbardziej pożądana „zabawka” przez starsze dzieci. Hulajnoga uczy równowagi oraz prawidłowego balansowania swoim ciałem. Ponadto wzmaga koncentrację, poprawia formę fizyczną i oswaja dziecko z prędkością. Warto rozważyć kupno hulajnogi przed nauką jazdy na rowerze. 

 

GRY PLANSZOWE

To świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale też dorosłych oraz pomysł na rodzinne spędzanie czasu. Gry planszowe uczą zdrowej konkurencji, logicznego myślenia, przewidywania, współpracy, a także pobudzają wyobraźnię. Jedną z bardziej popularnych gier jest chociażby Twister czy Dobble.


Czytaj więcej…

Prezenty na Dzień Dziecka 2019. Co kupić dziecku na Dzień …

W Polsce natomiast, w okresie międzywojennym, 22 września obchodzono Święto Dziecka, podczas którego odbywały się uroczyste akademie, wycieczki czy zabawy. Dzień Dziecka 1 czerwca jest świętem stałym od 1952 roku, a od 1994 roku w Warszawie …

Źródło: Gazeta Krakowska

Galeria Jurajska organizuje huczny Dzień Dziecka. Będzie m.in …

31 maja oraz 1 czerwca Galeria Jurajska zamieni się w wielką strefę rozrywki dla dzieci. Wszystko za sprawą organizowanej tam imprezy z okazji Dnia Dziecka. W sumie na najmłodszych czekać będzie kilkanaście atrakcji. Po raz pierwszy w Częstochowie …

Źródło: Czestochowa.Wyborcza.pl

Dzień Dziecka 2019: co na prezent? Co kupić na Dzień Dziecka? A …

Dzień Dziecka 2019 już wkrótce. Rodzice na ogół wiedzą, o jakim prezencie marzą ich dzieci, i wiedzą, że raczej nie są to rzeczy, które kiedyś sami dostali w prezencie. Wczuj się w marzenie dziecka. Sprawdź, co i za ile jest dziś na topie, zależnie od wieku i …

Źródło: Głos Koszaliński

Dzień Dziecka w Galerii Jurajskiej. Święto najmłodszych potrwa …

Przez dwa dni w Galerii Jurajskiej będzie świętowany Dzień Dziecka. W sumie na najmłodszych czekać będzie kilkanaście atrakcji na Bulwarach Jurajskich oraz wewnątrz centrum handlowego, w tym m.in. Park Rozrywki Nickelodeon, warsztaty akrobatyczne …

Źródło: Dziennik Zachodni

Nie wiesz, jaki prezent kupić na Dzień Dziecka? Oto kilka pomysłów

Zbliża się Dzień Dziecka, a więc największe święto naszych pociech. Warto w tym dniu sprawić im przyjemność i podarować coś, co sprawi im ogromną frajdę. Nie zawsze musi być to prezent rzeczowy, możesz podarować im radość w postaci wycieczki do …

Źródło: Papilot

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *