Dzień bez stanika: Zdjęcia dziewczyn bez biustonoszów. Zobacz …

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Elżbieta Rafalska z ...

Międzynarodowy Dzień Bez Stanika w Polsce i niektórych krajach jest obchodzony 30 maja. W USA, skąd najprawdopodobniej pochodzi inicjatywa ustanowienia tego święta,  przypada ono  9 lipca. Organizatorzy obchodów święta  za oceanem otwarcie wyrażają swoje zamiłowanie do kobiecego ciała i zachęcają, by w ten dzień wszystkie panie na 24 godziny „uwolniły swoje piersi”.

Co ciekawe, biustonosz nie jest już tylko atrybutem kobiet. W Japonii pojawiły się biustonosze dla mężczyzn, które cieszą się tam ogromną popularnością. Produkty zaprojektowane specjalnie dla męskiej części klienteli prezentowane są w bardzo szerokim asortymencie.

Biustonosze mają różne rozmiary, wykonane są w kilku kolorach – białym, czarnym, khaki, niebieskim i różowym. Męski biustonosz jest prawie niezauważalny pod ubraniem, co pozwala posiadaczowi nosić go nie tylko w nocy, ale także przez cały dzień. Nasuwa się tylko jedno pytanie: dlaczego mężczyźni nagle potrzebują biustonoszy?


Czytaj więcej…

Dzień Bez Stanika 2019 – jaka jest historia święta i kiedy je …

Międzynarodowy Dzień Bez Stanika rokrocznie obchodzimy 30 maja. Choć to niecodzienne święto należy traktować raczej z przymrużeniem oka, to jednak niektóre kobiety w tym dniu decydują się na zostawienie biustonosza w domu. Jaka jest historia Dnia …

Źródło: Radio ZET

Dzień Bez Stanika 2019. Nietypowe i międzynarodowe święto

Chociaż za oceanem obchodzony jest on nie 30 maja, a 9 lipca. Prawdopodobnie Dzień bez Stanika wymyśliły feministki już w 60. i 70. latach, które zapoczątkowały ideę porzucenia stanika. Natomiast niektórzy uważają, że Dzień Bez Stanika wymyślili …

Źródło: Wirtualna Polska

Dzień bez stanika: Zdjęcia dziewczyn bez biustonoszów. Zobacz …

… stanika zielonego pojęcia, ale internauci, szczególnie ci młodsi, wiedzą doskonale, że takie święto istnieje. Zobacz też: Dzień Bez Stanika – najpiękniejsze święto w roku? Międzynarodowy Dzień Bez Stanika30 maja [ZDJĘCIA]. Zobacz: Dzień bez stanika.

Źródło: Kurier Poranny

Wolność dla kobiecych piersi, czyli Dzień Bez Stanika

30 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Stanika. Nie do końca wiadomo, jaka jest geneza tego święta, ale cieszy ono zarówno koneserów damskich piersi, jak i same kobiety, które tego dnia decydują się na pozostawienie biustonosza w domu.

Źródło: Sputnik Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *