Dyrektorka LOT-u skrytykowała wygląd załogi British Airways. Polski …

Dyrektorka LOT-u skrytykowała wygląd załogi British Airways. Polski …

Katarzyna Richter, dyrektor operacyjna LOT Cabin Crew, opublikowała wpis, w którym opisała rejs liniami British Airways. Podzieliła się spostrzeżeniami na temat wyglądu personelu pokładowego, opublikowała też zdjęcia wykonane z ukrycia.

Źródło: Onet.pl

"Dziury w rajstopach, psujące się zęby". Dyrektor LOT-u drwi z …

Po locie British Airways dyrektor operacyjna LOT Cabin Crew Katarzyna Richter postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami na temat załogi konkurencyjnych linii lotniczych. Problem w tym, że zrobiła to w bardzo niewybrednych słowach i… na swoim …

Źródło: INNPoland.pl

"Niewypastowane buty, psujące się zęby". Dyrektorka LOT …

Administratorzy facebookowego profilu A Fly Guy's Cabin Crew Lounge zwrócili uwagę na wpis Katarzyny Richter, dyrektor operacyjnej LOT Cabin Crew. Również na Facebooku skrytykowała ona "dyscyplinę mundurową i wygląd zewnętrzny członków załogi …

Źródło: Gazeta.pl

Katarzyna Richter zwolniona z LOT-u za kontrowersyjny wpis

Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały się dziś (29.08) zakończyć współpracę z Katarzyną Richter, dyrektor operacyjną LOT Cabin Crew, autorką kontrowersyjnego wpisu na swoim profilu na Facebooku.

Źródło: Pasazer.com

Dyrektor LOT narobiła wstydu w sieci. Obraziła brytyjską załogę …

Katarzyna Richter, dyrektor operacyjna LOT Cabin Crew, mocno podpadła członkom załóg pokładowych w Polsce i na świecie. Wszystko za sprawą jednego krytycznego wpisu w internecie, w którym ostro skrytykowała wygląd pracowników British Airways.

Źródło: fakt.pl

Dyrektorka LOT-u opublikowała zdjęcia pracowników British …

Dyrektorka LOT-u opublikowała na swoim profilu wpis, który przyciągnął międzynarodową uwagę. Katarzyna Richter skrytykowała wygląd pracowników linii lotniczych British Airways i zamieściła ich zdjęcia wykonane z ukrycia. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 24.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *