Dyrektor sportowy FC Barcelona… kibicem Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Od dzisiaj…

Dyrektor sportowy FC Barcelona... kibicem Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Od dzisiaj...

Dyrektor sportowy FC Barcelona... kibicem Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Od dzisiaj...

Dyrektor sportowy FC Barcelona mógł być zaskoczony. Eric Abidal dostał w prezencie koszulkę… Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Abidal prezent, którego nie był w stanie sobie pewnie wyobrazić, dostał od Łukasza Stupki. Dyrektor sportowy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza spotkał byłego francuskiego piłkarza, a obecnie działacza Barcelony, podczas szkolenia w Hiszpanii. Zdjęciem ze spotkania i wręczenia koszulki pochwalił się w mediach społecznościowych.

– Świetna okazja do spotkania i uczenia się od absolutnego topu biznesowego. Eric Abidal, dyrektor sportowy Barcelony, jest od dziś kibicem Bruk-Bet Termaliki – napisał publikując zdjęcie z momentu przekazania pamiątkowej koszulki.

Abidal w 2015 roku zakończył karierę. W czerwcu 2018 roku został dyrektorem sportowym FC Barcelona, w której jako piłkarz grał przez kilka lat.

Futbol.pl


Czytaj więcej…

Niespodziewany prezent dla Erica Abidala. Dyrektor sportowy Barcelony otrzymał koszulkę Bruk-Bet Termaliki

Łukasz Stupka przebywa w Barcelonie na szkoleniu. Postanowił wykorzystać tę okazję i zadbać o promocję Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Podczas spotkania z Erikiem Abidalem wręczył mu koszulkę pierwszoligowego klubu z jego imieniem i nazwiskiem.

Źródło: WP SportoweFakty

Dyrektor sportowy FC Barcelona… kibicem Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Od dzisiaj…

Dyrektor sportowy FC Barcelona mógł być zaskoczony. Eric Abidal dostał w prezencie koszulkę… Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Abidal prezent, którego nie był w stanie sobie pewnie wyobrazić, dostał od Łukasza Stupki. Dyrektor sportowy Bruk-Bet Termaliki …

Źródło: Własne (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *