Dwa mecze zależne od eliminacji SEC

Dwa mecze zależne od eliminacji SEC
WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Bartosz Smektała, Emil Sajfutdinow

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Dwa niedzielne spotkania są bowiem uzależnione od rozegrania tych dwóch turniejów. W Gorican wystartuje Dominik Kubera, a w Poznaniu pojadą Bartosz Smektała oraz David Bellego i Eduard Krcmar. Datą rezerwową dla eliminacji jest niedziela. 

Jeśli turniej w Poznaniu lub w Gorican zostanie przełożone na ten dzień, to odwołany będzie pojedynek Fogo Unii Leszno z truly.work Stalą Gorzów. Dodatkowo, gdy nie uda się zorganizować zawodów w stolicy Wielkopolski, to w niedzielę nie dojdzie do starcia Euro Finannce Polonii Piła z Power Duck Iveston PSŻ Poznań. 

KOMUNIKAT NR 27/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

2. Zastrzeżenie meczu DM II Ligi: Jeżeli zawody FIM Europe – Runda Kwalifikacyjna IME (SEC) w Poznaniu w dniu 27 kwietnia 2019 nie odbędą się w terminie kalendarzowym i zostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 28 kwietnia 2019 – nie odbędą się zawody DM II Ligi pomiędzy drużynami Euro Finannce Polonia Piła a Power Duck Iveston PSŻ Poznań (David Bellego i Eduard Krcmar).

ZOBACZ WIDEO Co z żużlem w Warszawie? Problemów nie brakuje

Polub

Żużel

na Facebooku

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty


Czytaj więcej…

Dwa mecze zależne od eliminacji SEC

WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Bartosz Smektała, Emil Sajfutdinow. KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland! Dwa niedzielne spotkania są bowiem uzależnione od rozegrania tych dwóch turniejów. W Gorican …

Źródło: WP SportoweFakty

Typer WP SportoweFakty: Gorzki powrót do domu Motoru i GKM-u …

Typer WP SportoweFakty: Gorzki powrót do domu Motoru i GKM-u. Eksperci nie pozostawili gościom złudzeń. Po dwóch tygodniach przerwy wraca PGE Ekstraliga, a wraz z nią wznawiamy naszą zabawę Typera WP SportoweFakty. Trzecią kolejkę zaczniemy …

Źródło: WP SportoweFakty

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *