Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal. Zenek Martyniuk skradnie …

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal. Zenek Martyniuk skradnie ...

Choć to Zenon Martyniuk od niemal 20 lat jest prawdziwą gwiazdą, w ostatnim roku zdecydowanie głośniej było o jego synu. Daniel M. dał się poznać jako awanturnik i osoba, która ma na swoim koncie konflikty z prawem. Mimo że syn króla disco polo sam jest już ojcem, na początku miał problem z tym, aby zachowywać się adekwatnie do swojej roli. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych wojował ze swoją żoną, wytykał jej m.in. nimfomanię.

Zobacz: Syn Martyniuka oskarża żonę na Facebooku: „Mam dowody na to, że Ewelina jest NIMFOMANKĄ”!

Pod koniec kwietnia okazało się, że Daniel i Ewelina najwyraźniej zakopali topór wojenny, bowiem w kościele św. Michała Archanioła w Russocicach wspólnie trzymali córeczkę do chrztu. Od tamtej pory syn Martyniuka zdecydowanie bardziej przykłada się do roli ojca i najwyraźniej zdał sobie sprawę, jak ważne jest spędzanie każdej wolnej chwili w towarzystwie najbliższych.

Zobacz: Skupiony Daniel M. trzyma córkę do chrztu. „Miałem małą tremę” (ZDJĘCIA)

Ostatnio paparazzi przyłapali Daniela, Ewelinę, małą Laurę i żonę Zenka – Danutę, w Sopocie. Cała czwórka zdawała się dobrze spędzać razem czas, spacerując po molo, a nawet pływając statkiem. Choć na wyjście rodzina wyposażyła się w wózek marki Cybex, którego ceny sięgają nawet 10 tysięcy złotych, dumny tata niemal bez przerwy nosił pociechę na rękach.

Przykładny rodzic?


Czytaj więcej…

Martyniukowie w Sopocie. Zenek haruje, a rodzina spaceruje

Jest tytanem pracy, a że publiczność go uwielbia, Zenon Martyniuk (50 l.) praktycznie nie schodzi ze sceny. Na szczęście gwiazdor disco-polo nie zapomina o najbliższych i jeśli tylko może, zabiera ze sobą w trasę rodzinę.W sobotę Zenek wystąpił na …

Źródło: fakt.pl

Zenon Martyniuk przeszedł samego siebie To było coś wyjątkowego …

W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat Zenona Martyniuka i jego występu w Sopocie. Wielu internautów zgodnie potwierdziło, że był to najlepszy moment Super Hit Festiwalu w Sopocie. Nic dziwnego, Zenon Martyniuk to wielka …

Źródło: Disco-Polo.info

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal. Zenek Martyniuk skradnie …

Od piątku na scenie Opery Leśnej w Sopocie występuje czołówka najpopularniejszych polskich artystów. W sobotę swój jubileusz obchodzić będzie Łukasz „Mrozu” Mróz, ale publika czeka głównie na występ Zenona Martyniuka i jego grupy Akcent.

Źródło: Najwyższy Czas!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 w Operze Leśnej w Sopocie – dzień …

Miały być Radiowe Hity Roku. I były. Tyle, że te największe wykonał Kabaret Skeczów Męczących w formie sparodiowanej. Najpierw w ich wykonaniu usłyszeliśmy wielki przebój Podsiadły, Korteza i Zalewskiego z Męskiego Grania, zatytułowany "Początek".

Źródło: Dziennik Bałtycki

Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie 25.05.2019 …

Ale najbardziej owacyjnie przywitano Zenona Martyniuka, króla disco polo. Prowadzące koncert zapowiedziały go jako gościa…. wyjątkowego. To nie był zresztą debiut Martyniuka w Operze Leśnej. Już rok temu wystąpił na polsatowskim festiwalu.

Źródło: Sopot NaszeMiasto.pl

Daniel M. z rodziną i drogim wózkiem w Sopocie (ZDJĘCIA)

Choć to Zenon Martyniuk od niemal 20 lat jest prawdziwą gwiazdą, w ostatnim roku zdecydowanie głośniej było o jego synu. Daniel M. dał się poznać jako awanturnik i osoba, która ma na swoim koncie konflikty z prawem. Mimo że syn króla disco polo sam …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *