Druga kobieta oskarża Jarosława Bieniuka. "Chciał mnie zmusić do …

Druga kobieta oskarża Jarosława Bieniuka. "Chciał mnie zmusić do ...

Życie prywatne Jarosława Bieniuka jest w ostatnim czasie niezwykle intensywne nagłaśniane. Wszystko za sprawą oskarżeń o gwałt, które zostały na początku kwietnia skierowane w jego stronę:

Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania – potwierdziła w rozmowie z “Faktem” Grażyna Wawryniuk z prok. okręgowej w Gdańsku.

Kiedy sprawę skomentowały gwiazdy, prawnicy i inne osoby trzecie, emocje opadły. Aż do zeszłego tygodnia. Fakt dotarł do drugiej kobiety, która postanowiła zaszkodzić piłkarzowi:

W pewnym momencie wciągnął kreskę i wtedy, jakby w niego diabeł wstąpił. Złapał mnie za włosy, zaczął ściągać spodnie i wyjmować swoje przyrodzenie. Powiedział, żebym mu zrobiła, cytuję: „loda”. Przestraszyłam się i odepchnęłam go. Powiedziałam: „Puść mnie, co ty robisz?!”. Wtedy złapał mnie za twarz i próbował mi wepchnąć język w usta  – wyznała.

Mężczyzna nie przyznaje się jednak do zarzucanych mu czynów i stara się cieszyć każdym dniem. W końcu ma dla kogo żyć. Trójka jego dzieci jest w okresie dorastania, więc teraz potrzebują jego wsparcia jeszcze bardziej niż wcześniej.

Jak się dzisiaj okazuje, w tych trudnych chwilach nie jest sam. Oparcie ma bowiem w nowej partnerce, projektantce dziecięcych ubranek Mai Kubit. I choć ponoć bardzo się kochają, znajomi kobiety nie wróżą im wspólnej przyszłości:

Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa – zdradza w magazynie Party znajoma kobiety.

My mamy jednak nadzieję, że pomimo przeciwności losu ułożą sobie życie! Powodzenia! 🙂

Zobacz: Jarosław Bieniuk przerywa milczenie. Udzielił wywiadu w Dzień Dobry TVN: “Tak, spotkaliśmy się tej nocy”. Co jeszcze powiedział?

Zobacz: Afera z Jarosławem Bieniukiem odbija się na jego rodzinie! Jak dzieci znoszą doniesienia mediów i kto się nimi zajmuje?

Zobacz: Małgorzata Rozenek oceniła aferę z Jarosławem Bieniukiem: “Ja wiem jak jest” [WIDEO]


Czytaj więcej…

Jarosław Bieniuk znów się zakochał! Jego nowa partnerka to znana …

Oparcie ma bowiem w nowej partnerce, projektantce dziecięcych ubranek Mai Kubit. I choć ponoć … Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa – zdradza w magazynie Party znajoma kobiety.

Źródło: Jastrząb Post

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę! To piękna i znana projektantka

„Party” podaje, że nową partnerką Bieniuka jest Maja Kubit. To projektantka ubrań dla dzieci oraz właścicielka butiku. Mówi się o niej, że wyznacza najnowsze światowe trendy w modzie dziecięcej. Według jej znajomych dzielnie znosi ona zamieszanie, które …

Źródło: Popularne

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Znajomi nie dają im szans

Z ustaleń tygodnika wynika, że nową partnerką Jarosława Bieniuka jest Maja Kubit. Pochodząca z Nakła nad Notecią kobieta jest z wykształcenia psychologiem. Studiowała także m.in. turystykę. Aktualnie mieszka w Warszawie i pracuje dla znanej marki …

Źródło: Gala.pl

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę. To znana projektantka, która …

Bieniuk nie chce się biernie przyglądać kolejnym oskarżeniom i zamierza wytoczyć proces Sylwii S. Wspiera go jego nowa dziewczyna Maja Kubit. Projektantka ubrań dla dzieci i właścicielka butiku wierzy w niewinność swojego chłopaka. – Maja dzielnie …

Źródło: naTemat

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? "Party" twierdzi, że to …

Magazyn "Party" poinformował, że Jarosław Bieniuk jest od jakiegoś czasu związany z Mają Kubit, projektantką ubrań dla dzieci i właścicielką butiku. Para poznała się jeszcze przed wybuchem skandalu i jak twierdzi osoba z ich otoczenia, nowa partnerka …

Źródło: Plotek.pl

Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę

Magazyn Party donosi, że Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę, która wspiera go w trudnych chwilach. Miał ją poznać jeszcze przed wybuchem całej afery. Kim jest Maja Kubit? Kobieta zajmuje się projektowaniem dziecięcych ubranek, a wcześniej …

Źródło: Lelum.pl

Druga kobieta oskarża Jarosława Bieniuka. "Chciał mnie zmusić do …

Krótko przed Wielkanocą Jarosław Bieniuk, cieszący się dotąd nieposzlakowaną opinią, wzbudzający podziw samotny ojciec trojga dzieci, wciąż opłakujący miłość swojego życia, która odeszła przedwcześnie, został zatrzymamy przez policję w związku z …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *