Dramat gwiazdora DDTVN. Jego żona walczy z paskudną i okrutną …

Dramat gwiazdora DDTVN. Jego żona walczy z paskudną i okrutną ...

Media obiegła dziś bardzo smutna wiadomość. Żona gwiazdora DDTVN walczy z paskudną i okrutną chorobą, która uniemożliwia jej zajście w ciążę. Zarówno kobieta, jak i jej mąż marzą o posiadaniu drugiego dziecka, jednak jak się okazuje, los uniemożliwia im te plany.

DDTVN i rola prowadzącego popularną „śniadaniówkę” ugruntowały pozycję Andrzeja Sołtysika w mediach. Choć nie brakuje głosów krytycznych co do sposobu w jakim prowadzi program, od lat jest jednym z rozpoczynających dzień w polskich telewizorach.

Pudelek przypomina, że Sołtysik jest też szczęśliwym mężem i ojcem. Wspomnijmy, że u jego boku stoi młodsza o przeszło 25 lat czarnowłosa Patrycja. Para wychowuje niespełna 4-letniego synka, Stasia. 

Wychowanie dziecka w istotny sposób zmieniło życie Sołtysika. W wywiadzie dla „Vivy” sam przyznał, że dopiero rodzicielstwo pokazało mu to, jak bardzo błądził we wcześniejszych latach. 

Para od dawna marzy o drugim dziecku, jednak pojawiły się pewne komplikacje. Pudelek ujawnił, że żona Sołtysika ma zdiagnozowana endometriozę, która przekłada się na bolesny cykl miesiączkowy. Jest to o tyle problematyczne, że utrudnia zajście w ciążę. Jej skutkiem może być całkowita niepłodność, o czym wspominała wybranka Sołtysika na swoim blogu. Paskudna i okrutna choroba zrujnowała jej plany na macierzyństwo.

– Dla kobiety usłyszeć, że nie będzie mogła mieć dziecka, to tak, jakby ktoś ci powiedział: „Nie jesteś prawdziwą kobietą”. Jedynie zabieg operacyjny może ostatecznie potwierdzić chorobę i jednocześnie, mówiąc najprościej, wyczyścić organizm kobiety, aby dać mu szansę na zajście w ciążę – pisała w swoim sieciowym pamiętniku.

Patrycja urodziła już jedno dziecko. Dziś cieszy się macierzyństwem, które uznaje za swoją wielką misję. Z drugiej strony, zdaje sobie sprawę, jak wiele bólu kosztował ją ten trudny czas. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Macierzyństwo jest dla mnie najpiękniejszą przygodą, ale moja droga, by zostać mamą, była najtrudniejsza i najbardziej bolesna, jaką przyszło mi przejść – cytuje kobietę Pudelek.

Przyznała, że wierzy w wygranie z przykrą dolegliwością. Nie traci wiary, że kiedyś jej pierworodny doczeka się rodzeństwa. 

  1. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  2. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

źródło: Pudelek

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Dramat gwiazdora DDTVN. Jego żona walczy z paskudną i okrutną …

Media obiegła dziś bardzo smutna wiadomość. Żona gwiazdora DDTVN walczy z paskudną i okrutną chorobą, która uniemożliwia jej zajście w ciążę. Zarówno kobieta, jak i jej mąż marzą o posiadaniu drugiego dziecka, jednak jak się okazuje, los …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *