Dorota Kwiatkowska-Rae zostanie pochowana pół roku po śmierci

Wybory do europarlamentu: Kto otrzymał mandat?

Gwiazda PRL zostanie pochowana dopiero PÓŁ ROKU po śmierci. Spotkał ją los podobny do Ireny Dziedzic – pogrzeb kultowej prezenterki także odbył się kilka miesięcy po zgonie. Kim jest Dorota Kwiatkowska-Rae i dlaczego jej bliscy musieli tak długo czekać, by ją pożegnać?

Dorota Kwiatkowska-Rae to prawdziwa gwiazda PRL – w latach 80. uznawana była za jedną z najpiękniejszych Polek! Od lat żyła za granicą, w Adelaide w Australii. Jej nagła śmierć była ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów – aktorka miała jedynie 61 lat. Co spowodowało jej śmierć w grudniu ubiegłego roku i dlaczego pogrzeb odbędzie się dopiero wkrótce?

Aktorka uznawana była za jedną z najseksowniejszych kobiet w PRL-u. Jej uwodzicielskie role na długo zapadły w pamięć widzom, a sama gwiazda, mimo że od lat mieszkała poza granicami kraju, nigdy nie została zapomniana. Dorota Kwiatkowska-Rae zmarła 19 grudnia 2018 roku. Smutna informacja zaskoczyła jej fanów – aktorka miała tylko 61 lat. Odeszła w swoim domu w Adelaide w Australii.

Dopiero teraz bliscy będą mogli godnie pożegnać gwiazdę w jej ojczyźnie. Dlaczego pogrzeb przesunął się aż o pół roku? Na razie sprawa jest niejasna, a wielu porównuje ją do sytuacji Ireny Dziedzic, która również z tajemniczych powodów została pochowana dopiero dwa miesiące po śmierci. Gwiazda PRL zostanie pożegnana na Cmentarzu Bródnowskim 7 czerwca o godzinie 11:20.

Aktorka przez lata zagrała w wielu produkcjach filmowych, ale młodsi widzowie kojarzą ją głównie z seriali, takich jak Hotel 52, Druga Szansa czy Na dobre i na złe. Podczas emigracji grała także w kultowym brytyjskim serialu Doctor Who. Jednak to jej rola w filmie Thais z 1983 roku najbardziej zapadła widzom w pamięć – podziwialiśmy tam nie tylko jej fenomenalną grę aktorką, ale także jej niesamowite ciało. Gwiazda PRL znana była jako jedna z najbardziej seksownych aktorek lat 80. Jej odejście owiane jest tajemnicą. Jedno jest jednak pewne – aktorka długo nie zostanie zapomniana.

Dorota Kwiatkowska-Rae była wielką gwiazdą PRL.


Czytaj więcej…

Dorota Kwiatkowska-Rae zostanie pochowana w Polsce pół roku po …

Dorota Kwiatkowska-Rae zmarła w Adelajdzie. Miała 61 lat. Do Australii przeprowadziła się w latach 80. Przedtem mieszkała w Wielkiej Brytanii. Obiecującą karierę w Polsce przerwała ze względu na małżeństwo. Potem nie miała już do czego wracać.

Źródło: Wirtualna Polska

Dorota Kwiatkowska-Rae zostanie pochowana pół roku po śmierci

Dorota Kwiatkowska-Rae była absolwentką warszawskiej PWST, na początku lat 80. występowała w stołecznym Teatrze Powszechnym. W połowie lat 80. wyjechała z Polski i osiadła w Australii. Na ekranie zadebiutowała w 1978 roku główną rolą w filmie …

Źródło: Onet.pl

Dorota Kwiatkowska zostanie pochowana pół roku po swojej śmierci

W filmach "Thais" i "Widziadło" aktorka nie miała oporów przed zaprezentowaniem swoich wdzięków. W "Thais" Kwiatkowska zagrała egipską tancerkę, która kąpała się nago w mleku czy tańczyła z obnażonym biustem. Z kolei w "Widziadle" zupełnie naga …

Źródło: Interia

Pochowają polską seksbombę pół roku po śmierci! To przypomina …

Dorota Kwiatkowska-Rae uchodziła za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek w latach 80-tych. Swoje wdzięki prezentowała m.in. w takich filmach jak "Thais", "Widziadło", "Akwarele" i "Soból i panna". Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Blondynka".

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Dorota Kwiatkowska-Rae – gwiazda PRL pochowana pół roku po …

Aktorka uznawana była za jedną z najseksowniejszych kobiet w PRL-u. Jej uwodzicielskie role na długo zapadły w pamięć widzom, a sama gwiazda, mimo że od lat mieszkała poza granicami kraju, nigdy nie została zapomniana. Dorota Kwiatkowska-Rae …

Źródło: Lelum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *