Dominika ma najgorsze możliwe wstydliwe nazwisko. Ukrywa się …

Dominika ma najgorsze możliwe wstydliwe nazwisko. Ukrywa się ...

Kobieta, zamieszkała w Limanowej przy ulicy Zygmunta Augusta dopuściła się oszustw i fałszerstwa. Jest poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu. 

Rysopis poszukiwanej: wzrost około 172 cm, waga około 50 kg, sylwetka szczupła, włosy jasny blond, długie, oczy niebieskie, twarz pociągła, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne – brak.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu poszukiwanej kobiety, o kontakt osobisty lub telefoniczny (18 33 79 401 – dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, 18 33 79 450 – Wydział Kryminalny KPP w Limanowej). Można także pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Czytaj więcej…

Dominika Fiut z Limanowej ścigana listem gończym

Dominika Fiut ma na sumieniu fałszerstwo i oszustwa. 34-latka jest poszukiwana przez śledczych Komendy Policji w Limanowej w województwie małopolskim. List gończy wydała Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu. Dominika Fiut mierzy około 172 cm.

Źródło: o2

Limanowa. Dominika Fiut ścigana listem gończym

Kobieta, zamieszkała w Limanowej przy ulicy Zygmunta Augusta dopuściła się oszustw i fałszerstwa. Jest poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu. Rysopis poszukiwanej: wzrost około 172 cm, waga …

Źródło: Głos24 (komunikaty prasowe)

List gończy za Dominiką Fiut z Małopolski. Policja prosi o pomoc …

Dominika Fiut jest poszukiwana za podrabianie lub przerabianie dokumentów w celu użycia ich za autentyczne lub używanie podrobionego lub przerobionego dokumentu jako autentycznego. Kobieta dopuściła się także oszustwa (Art. 286 § 1 kodeksu …

Źródło: Radio Eska

Dominika ma najgorsze możliwe wstydliwe nazwisko. Ukrywa się …

Dominikę Fiut łatwo rozpoznać, ponieważ ma nazwisko, które natychmiast rzuca się w oczy, a także wywołuję oczywistą reakcję. Dominika Fiut powinna zostać łatwo rozpoznana w każdym miejscu, gdzie trzeba okazać dokument potwierdzający tożsamość.

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *