Dominika Bilska w magazynie dla mężczyzn

Dominika Bilska w magazynie dla mężczyzn

Bilska współpracowała z federacją KSW od 2012 roku i dwukrotnie cieszyła się z tytułu najładniejszej polskiej ring girl. W 2018 roku ring girl zrezygnowała z pełnionej funkcji i postawiła na fitness. Wtedy wielu zdziwiło to, że Dominika Bilska zdecydowała się zacząć wszystko od początku i pracować na swój sukces.

Jak się okazało kilka dni temu, Bilskiej udało się już wiele osiągnąć w nowej dziedzinie. Kobieta została mistrzynią Polski Fitness Model i wkrótce będzie reprezentować nasz kraj na mistrzostwach Europy, a teraz pokazała się w magazynie dla mężczyzn.

Dominika Bilska na swoim profilu na Instagramie pokazała tylko okładkę pisma, ale po niej można wnioskować, że w środku magazynu zobaczymy jej gorące zdjęcia!


Czytaj więcej…

"Najlepsze ciało w Polsce". Dominika Bilska rozebrała się dla CKM

Była ring girl federacji KSW ma swoje pięć minut popularności. Po mistrzostwie Polski w fit model przyszedł czas na rozbieraną sesję w magazynie dla mężczyzn. Rafał Mielinowski 25 Kwietnia 2019, 11:07. REKLAMA. Instagram / Na zdjęciu: Dominika Bilska …

Źródło: WP SportoweFakty

Dominika Bilska w magazynie dla mężczyzn

Bilska współpracowała z federacją KSW od 2012 roku i dwukrotnie cieszyła się z tytułu najładniejszej polskiej ring girl. W 2018 roku ring girl zrezygnowała z pełnionej funkcji i postawiła na fitness. Wtedy wielu zdziwiło to, że Dominika Bilska zdecydowała się …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *