Doda trafiła do szpitala. Odkryto nieścisłości w jej procesie z …

Doda trafiła do szpitala. Odkryto nieścisłości w jej procesie z ...

Doda od lat jest uważana za jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Sukcesy na polu zawodowym do niedawna nie szły w parze z udanym życiem uczuciowym. To zmieniło się jednak w ubiegłym roku, kiedy Rabczewska wyszła za Emila Stępnia.

Wcześniej gwiazda była w kilku nieudanych związkach, a skutki jednego z nich odczuwa do dziś. Wokalistka wciąż sądzi się z Emilem Haidarem – gdy kończy się jeden proces, zaczyna się kolejny. Według najnowszych doniesień, jedno z postępowań sądowych  mogło nie być prowadzone uczciwie.

Ostatnio Doda opublikowała w swoich mediach społecznościowych fragment artykułu „Kto chce zniszczyć Dodę” napisanego przez dziennikarza śledczego serwisu życiestolicy.com. Autor twierdzi, że w procesach z jej udziałem miało dojść do licznych nieprawidłowości.

Jestem tak roztrzęsiona. Nie wiem, czy kiedykolwiek dojdę do siebie po tym – skomentowała piosenkarka na InstaStories.

Autor artykułu wymienia dowody na to, że postępowanie mogło przebiegać niezgodnie z prawem. Łukasz Pawelski informuje, że w śledztwie w sprawie Dody i Emila Haidara miało dochodzić do kontrolowanych przecieków, a to utrudniało pracę policji.

Prawnik Emila Stępnia zawiadamiał Prokuraturę i Policję o dokonanych i planowanych publikacjach materiałów z prowadzonego śledztwa, które były objęte tajemnicą śledztwa. Niestety dla Dody i Stępnia zawiadomienia nie przynosiły zamierzonego efektu, ponieważ organy ścigania wykazywały w tej kwestii dziwną i długotrwałą bezradność. W konsekwencji w międzyczasie ukazywały się kolejne publikacje zawierające w sobie materiał dowodowy (objęty tajemnicą śledztwa) – pisze autor.

To nie wszystko. Według Pawelskiego adwokat Haidara był też pełnomocnikiem policjanta prowadzącego sprawę Dody. Miał on w niej status pokrzywdzonego. Co prawda takie działania nie są niezgodne z prawem, jednak mogą być uznane za nieetyczne.

W śledztwie miało dojść do jeszcze innych praktyk, które podważyły obiektywizm i i bezstronność władz.

Wokalistka bardzo przeżyła ujawnienie nieścisłości. W rozmowie z Łukaszem Pawelskim na Facebooku napisała, że poczuła się na tyle źle, że trafiła do szpitala.

Doda w szpitaluDoda w szpitalu Facebook.com

O tym, czy nieścisłości rzeczywiście są prawdziwe dowiemy się pewnie już niedługo. Jedno jest jest pewne – o tej sprawie będzie teraz głośno.


Czytaj więcej…

"Kiedy potrzebuję wsparcia, nie dostaję nic". Doda trafiła do szpitala

Policjant prowadzący śledztwo przeciwko Dodzie, korzysta z usług tego samego adwokata co Emil Haidar! Mecenas Jerzy Jurek reprezentował asp. sztab. Mariusza Dziubaka z komendy policji na Malczewskiego w jego sprawie rozwodowej! Co więcej …

Źródło: naTemat

Doda trafiła do szpitala. Odkryto nieścisłości w jej procesie z …

Doda od lat jest uważana za jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Sukcesy na polu zawodowym do niedawna nie szły w parze z udanym życiem uczuciowym. To zmieniło się jednak w ubiegłym roku, kiedy Rabczewska wyszła za Emila …

Źródło: Plotek.pl

Doda w szpitalu! „Ciężki rozstrój nerwowy”. Załamała się gdy …

Jeden z dziennikarzy opisał rzekome nieprawidłowości w procesie Dody z jej byłym partnerem Emilem H. Gwiazda trafiła do szpitala. Sukcesy Dody w życiu zawodowym nie zawsze szły w parze ze szczęściem w życiu osobistym. Ostatno się to zmieniło, …

Źródło: Najwyższy Czas!

Doda wylądowała w szpitalu. Wszystko przez jeden artykuł

W internecie ukazał się artykuł, w którym opisano nieprawidłowości związane z toczącymi się przeciwko Dorocie Rabczewskiej-Stępień postępowaniami. Okazuje się, że Doda bardzo mocno przeżyła tekst i wylądowała w szpitalu. Artykuł pod tytułem „Kto …

Źródło: wMeritum.pl

Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj …

Doda odpowiedziała osobiście autorowi tekstu poprzez swój profil na portalu Facebook w formie komentarza, w którym dziękuje mu za ujawnione informacje, ale jednocześnie zaznacza, że po przeczytaniu jego tekstu musiała udać się do szpitala. Widać jak …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *