Dlaczego Stefan Horngacher jeszcze nie ma nowej pracy? "To …

Dlaczego Stefan Horngacher jeszcze nie ma nowej pracy? "To ...

Stefan Horngacher ogłosił w niedzielę, że nie przedłuży kontraktu z reprezentacją Polski. – Mam rodzinę w Niemczech, tam czeka mnie przyszłość. Ciągle nie mam kontraktu, ciągle się spotykamy z niemiecką federacją i rozmawiamy o szczegółach – powiedział Austriak.

– Jesteśmy już na ostatniej prostej, ale to jeszcze nie meta. Wciąż zostały dwie, trzy rzeczy do dogadania – powiedział Horst Huettel, dyrektor sportowy niemieckiej federacji narciarskiej, w rozmowie ze stacją ARD. Jednocześnie nie chodzi o kwestie finansowe, tylko sztabu Stefana Horngachera. – Spotkamy się w tym tygodniu i mam nadzieję, że wszystko skończy się perfekcyjnie. Chcemy zbudować potężną drużynę – dodał Huettel, mając na myśli igrzyska olimpijskie w Pekinie (2022).

Schuster wciąż jest kandydatem do prowadzenia akademii skoczków, ale Austriak jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji. W Planicy powiedział jednak, że „na razie nie jest gotowy do nowej pracy” i podejmie odpowiednią decyzję po tym, jak odpocznie.


Czytaj więcej…

Dlaczego Stefan Horngacher jeszcze nie ma nowej pracy? "To …

Stefan Horngacher ogłosił w niedzielę, że nie przedłuży kontraktu z reprezentacją Polski. – Mam rodzinę w Niemczech, tam czeka mnie przyszłość. Ciągle nie mam kontraktu, ciągle się spotykamy z niemiecką federacją i rozmawiamy o szczegółach …

Źródło: Sport.pl

Horngacher wciąż nie dogadał się z Niemcami. Nie chodzi o kwestie …

W marcu ubiegłego roku Horngacher ku zaskoczeniu Polskiego Związku Narciarskiego zgodził się jedynie na roczną umowę. Już wtedy było wiadomo, że w 2019 roku z niemiecką kadrą pożegna się trener Werner Schuster. W styczniu Schuster potwierdził …

Źródło: TVN24

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *