Dlaczego nie ma M jak miłość w TVP2 w Lany Poniedziałek, 22.04 …

Dlaczego nie ma M jak miłość w TVP2 w Lany Poniedziałek, 22.04 ...

M jak miłość, odc. 1439. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1439. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska

Fani "M jak miłość" muszą uzbroić się w cierpliwość. W Lany Poniedziałek, 22.04.2019, czyli drugi dzień Świąt Wielkanocnych nie ma emisji kolejnego 1439 odcinka "M jak miłość". Jak zwykle z okazji świąt w programie TVP2 nastąpiły zmiany, więc nowy odcinek "M jak miłość" będzie emitowany z opóźnieniem. Czy we wtorek, 23.04.2019, będzie normalnie "M jak miłość" w telewizji?

Kiedy będzie można zobaczyć 1439 „M jak miłość” w TVP2? Dlaczego nie ma kolejnego odcinka serialu w telewizji w poniedziałek, 22.04.2019? Odpowiedzi na te pytania są proste – w związku ze Świętami Wielkanocnymi emisja „M jak miłość” w tym tygodniu tylko we wtorek, 23.04.2019!

Oczywiście wierni widzowie „M jak miłość” nie kryją oburzenia. Jak zawsze gdy telewizja nie pokazuje premiery „M jak miłość” w związku z świętami czy innymi ważnymi wydarzeniami. Na oficjalnym profilu serialu na Facebooku nie brakuje pełnych wściekłości komentarzy. W końcu brak jednego odcinka „M jak miłość” to duża strata dla ponad 6 mln fanów produkcji.

„Ciekawe,cóż takiego ekscytującego TV da zamiast M jak miłość w poniedziałek? Bez sensu to zabieranie odcinków, bo święta :/ Oglądać TVP 2 dziś nie będę, tak dla jasności”

„Czyli dziś nie leci ? I bedziemy mieć jeden odc ?? 🙁 2 pod rzad jutro skoro dziś nie ma…”

W kolejnym 1439 odcinku „M jak miłość” będzie się sporo działo. W Grabinie nadejdzie Sylwester, podczas którego Ula (Iga Krefft) będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze swoim biologicznym ojcem Jakubczykiem (Michał Breitenwald), ale także z zazdrością o Janka (Tomas Kollarik).

Na imprezie w pubu w Lipnicy zobaczy Janka w ramionach Soni (Barbara Wypych). Nawet Bartek (Arkadiusz Smoleński) zauważy dziwne zachowanie Uli przy Janku.

Przy pierwszej okazji, podczas rozmowy w cztery oczy Ula zapyta wprost byłego narzeczonego o jego nowy romans. – Ty i Sonia to tak na poważnie?
– Czy ja wiem? Zobaczymy – Morawski wzruszy ramionami.
Zmieniłeś się… – zauważy Ula.
Tak… Dzięki tobie – odszczeknie się policjant.

Na tym jednak nie koniec, bo w 1439 odcinku „M jak miłość” Marzenka (Olga Szomańska) trafi do szpitala gdzie dowie się o kłamstwach Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Z kolei Marysia (Małgorzata Pieńkowska) niebezpiecznie zbliży się do młodego lekarza. Artur (Robert Moskwa) zobaczy żonę w intymnej sytuacji z kardiologiem Tomkiem (Mateusz Lisiecki-Waligórski).


Czytaj więcej…

Dlaczego nie ma M jak miłość w TVP2 w Lany Poniedziałek, 22.04 …

Fani "M jak miłość" muszą uzbroić się w cierpliwość. W Lany Poniedziałek, 22.04.2019, czyli drugi dzień Świąt Wielkanocnych nie ma emisji kolejnego 1439 odcinka "M jak miłość". Jak zwykle z okazji świąt w programie TVP2 nastąpiły zmiany, więc nowy …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *