Death Stranding – tajemnicza transmisja i szczegóły o bonusach przedpremierowych

„Uwaga!” TVN: Zgwałcił, skrępował i zakneblował 9-latkę ...

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie Twitch rozpoczęła się tajemnicza transmisja, która najprawdopodobniej jest wstępem do zaplanowanej na dzisiaj prezentacji Death Stranding.

Uruchomiony kilka godzin temu stream na razie nie ujawnia zbyt wielu informacji na temat gry. Na czarnym ekranie widzowie dostrzec mogą jedynie nietypowe ślady dłoni, za którymi wyświetlane są najpewniej fragmenty scen wygenerowanych na silniku produkcji.

Niewykluczone, że podczas wspomnianej transmisji Hideo Kojima zaprezentuje nowe materiały z powstającego tytułu. Dokładna data startu pokazu nie jest na razie znana, ale wiadomo, że odbędzie się dzisiaj.

Jednocześnie internauci odkryli, że w PlayStation Store pojawiła się karta Death Stranding z opcją składania zamówień przedpremierowych. Kupując grę w przedsprzedaży nabywcy otrzymają kilka bonusów, w tym dynamiczny motyw graficzny dla PS4 i avatar dla profilu.

Klienci mogą liczyć również na złote przedmioty do wykorzystania podczas właściwej rozgrywki – okulary przeciwsłoneczne Sama (głównego bohatera), napierśnik, czapkę z daszkiem oraz szkielet przyspieszający tempo poruszania postaci. Jest też krótki opis produkcji.

„Sam Bridge musi stawić czoła światu przekształconemu przez linie śmierci [Death Stranding – dop. red.]. Niosąc w swoich rękach pozostałości naszej przyszłości, wyrusza w podróż, by połączyć rozbity świat” – napisano.

Szczegóły na temat Death Stranding nie są na razie znane. Za projekt odpowiada studio Hideo Kojimy, a gra zmierza na PS4, choć najprawdopodobniej trafi także na PlayStation 5. Daty premiery do tej pory nie ujawniono.

Zobacz: Death Stranding – premiera i najważniejsze informacje


Czytaj więcej…

Death Stranding – tajemnicza transmisja i szczegóły o bonusach przedpremierowych

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie Twitch rozpoczęła się tajemnicza transmisja, która najprawdopodobniej jest wstępem do zaplanowanej na dzisiaj prezentacji Death Stranding. Uruchomiony kilka godzin temu stream na razie nie ujawnia zbyt …

Źródło: eurogamer.pl

Gorąca atmosfera wokół trailera Death Stranding – zobacz stream

Na początku bieżącego tygodnia dowiedzieliśmy się, że już dziś, czyli 29 maja, premierę będzie miał piąty zwiastun Death Stranding. Jako że najnowszy projekt Hideo Kojimy, znanego przede wszystkim jako twórca serii Metal Gear, wciąż owiany jest mgiełką …

Źródło: gry-online.pl

Dzisiaj nowy trailer "Death Stranding" – zagramy najpewniej dopiero na PS5

W serwisie Twitch na oficjalnym kanale PlayStation ruszyła transmisja na żywo, podczas której mamy zobaczyć nowy trailer "Death Stranding" produkcji Hideo Kojimy. Gra została zapowiedziana prawie 3 lata temu i wciąż niewiele o niej wiemy. Czy to się …

Źródło: Wirtualna Polska

Death Stranding. Sony już reklamuje preordery gry Hideo Kojimy

Więcej szczgółów na temat Death Stranding ma zostać ujawnionych dzisiaj, w trakcie livestreama. Biorąc pod uwagę pojawienie się takiej reklamy w PS Store można być już pewnym, że Sony zdradzi wreszcie termin premiery najnowszej gry Hideo Kojimy.

Źródło: Portal PPE.PL (Blog)

Death Stranding – wyciekł opis gry i informacje o dodatkach w przedsprzedaży

Ktoś chyba pośpieszył się z wypuszczeniem karty z zamówieniami przedpremierowymi na Death Stranding w PlayStation Store. Dziś najprawdopodobniej poznamy kolejne szczegóły o tej produkcji, ale w cyfrowym sklepie Sony już pojawiły się pewne …

Źródło: naEKRANIE.pl

Death Stranding – data premiery ujawniona przez PlayStation Taiwan

Hideo Kojima szykuje na dzisiaj wielkie ogłoszenie związane z Death Stranding, lecz główna część niespodzianki została właśnie zepsuta deweloperowi i to przez Sony. Tajwański oddział PlayStation wrzucił na Facebooka wpis ujawniający datę premiery …

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *