Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem koncert. Będzie …

Gra o Tron, sezon 8: Odcinek 4 online w komentarzach widzów ...

Dawid Podsiało i Taco Hemingway, na to zestawienie z pewnością czekają wszyscy fani wokalistów. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku bilety na pojedyncze koncerty sprzedały się błyskawicznie. Co ze wspólnym koncertem? Obecnie data i miejsce koncertu nie jest jeszcze znane, ale prawdopodobnie będzie to ostatni koncert muzyków.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zdecydowali, że zagrają razem koncert. Prawdopodobnie będzie to ostatni występ wokalistów. Co ich do tego skłoniło?

Zobacz także: Podsiadło i Taco Hamingway na jednej scenie! Sprawdź informacje na temat koncertu i kup bilet

Informację o planowanym koncercie podał na swoim Instagramie jeden z wokalistów. Niestety, póki co żaden z nich nie ujawnił, kiedy i gdzie odbędzie się koncert oraz jaka będzie cena biletu.  

Jedno jest pewne, koncert będzie wydarzeniem roku, a na widowni pojawią się tłumy fanów. Po spektakularnym sukcesie Dawida, podczas którego bilety na trasę „Małomiasteczkowy” sprzedały się w zaledwie cztery minuty oraz przełomowym solowym albumie "Cafe Belga" Taco Hemingwaya, spodziewamy się, że o bilety walczyć będą tysiące słuchaczy.

Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatorów, szczegóły koncertu ujawnione zostaną jeszcze w tym tygodniu.

Zobacz także: Niespodzianka dla fanów Davida Bowiego. Niewydane dotąd nagrania artysty wkrótce trafią do sprzedaży 

Wspólny występ Dawida i Taco zapowiadany jest jako pierwszy i ostatni. Najprawdopodobniej oboje artystów zniknie na jakiś czas ze sceny muzycznej.

Dawid Podsiadło wspólnym koncertem planuje zakończyć trasę „Małomiasteczkowy”. Po intensywnym roku koncertowania artysta prawdopodobnie zawiesi koncertowanie i nagrywanie. Miejmy nadzieje, że odpoczynek będzie czasem na zebranie nowych inspiracji, jak miało to miejsce ostatnim razem.

Taco Hemingway po roku pełnym sukcesów zdecydował się na odpoczynek. Dwa solowe albumy oraz jeden nagrany z Quebonafide, uczyniły artystę jednym z najczęściej słuchanych polskich wokalistów w 2018 roku. Koncert zagrany z Dawidem ma być pierwszym i ostatnim koncertem Taco w roku 2019.

Zobacz także: Nie żyje słynny muzyk! Próbował uratować swoją przyjaciółkę

Zagłosuj


Jaki gatunek muzyczny lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

Sezon festiwali już się zaczął. Zobacz, gdzie warto się wybrać.


Czytaj więcej…

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na jednej scenie. Zagrają …

Bilety zarówno na występy Dawida, jak i Taco sprzedają się w mgnieniu oka. Nie mamy więc wątpliwości, że tym razem będzie podobnie. Spekuluje się także, że ich wspólny koncert może oznaczać następnie ich dłuższą przerwę od muzyki. Dawid zakończy …

Źródło: Plotek.pl

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway: kiedy i gdzie wspólny koncert?

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway poinformowali, że już niedługo zagrają wspólny koncert. Szykuje się więc jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, bo obaj muzycy to obecnie jedni z najpopularniejszych polskich artystów. Kiedy i gdzie …

Źródło: Radio ZET

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem koncert. Będzie …

Dwaj najpopularniejsi w Polsce młodzi muzycy czyli Dawid Podsiadło i Taco Hemingway, postanowili, że zrobią swoim licznym fanom niespodziankę i razem zagrają koncert. Na razie jednak wokół wydarzenia zachowana zostaje atmosfera tajemniczości, …

Źródło: Gazeta.pl

Wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya

Po spektakularnym sukcesie Dawida, podczas którego bilety na trasę „Małomiasteczkowy” sprzedały się w zaledwie cztery minuty oraz przełomowym solowym albumie "Cafe Belga" Taco Hemingwaya, spodziewamy się, że o bilety walczyć będą tysiące …

Źródło: Radio ChilliZet

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *