Daria Zawiałow i Joanna Jedrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego [kim …

Daria Zawiałow i Joanna Jedrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego [kim ...

W najnowszym odcinku kolejnego sezonu programu TVN "Kuba Wojewódzki", na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie Daria Zawiałow i Joanna Jedrzejczyk. Kim jest i dlaczego został zaproszony do programu?

Daria Zawiałow. Kim jest?

Daria Zawiałow, po mężu Kaczmarek. Pochodzi z Koszalina, urodziła się w 1992 roku. To polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.

W wieku 7 lat wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola", gdzie zaśpiewała piosenkę „Rzeka” z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. Wygrała "Szansę na Sukces" i śpiewała w chórkach u Maryli Rodowicz.

W 2011 roku wzięła udział w czwartym sezonie programu TVN Mam talent!. Dotarła do półfinału. W 2013 i 2014 roku wzięła udział w trzeciej i czwartej edycji programu X Factor. Na swoje utrzymanie pracowała z zespołem, grając na weselach. W październiku 2014 wygrała konkurs Pejzaż bez Ciebie. W kwietniu 2016 wystąpiła na w Scenie na Piętrze w Poznaniu w ramach Festiwalu Enea Spring Break. Została okrzyknięta „objawieniem Spring Break 2016”.

Chyłka Zaginięcie – nowy serial TVN. O czym jest? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

W lutym 2017 po raz pierwszy wykonała na żywo debiutancki materiał podczas koncertu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Całość koncertu została nadana na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Wraz z artystką gościnnie wystąpili Piotr Rogucki, Gaba Kulka i Bela Komoszyńska.

21 maja 2016 wyszła za mąż za gitarzystę Tomasza Kaczmarka, znanego z występów w Całej Górze Barwinków, który obecnie gra w zespole wokalistki. Para poznała się podczas udziału w czwartej edycji programu X Factor.

Teledysk do utworu „Kundel bury” uzyskał ponad 5 mln wyświetleń na YouTube. Piosenka przebywała 27 tygodni na liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Joanna Jędrzejczyk. Kim jest?

Joanna Jędrzejczyk to polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata, trzykrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim. Wicemistrzyni Polski w amatorskim boksie z 2011. Pierwsza Polka w organizacji MMA.

W wieku 16 lat zapisała się na zajęcia z boksu tajskiego. Wcześniej uprawiała koszykówkę, piłkę ręczną oraz taekwondo. Po pół roku treningów została mistrzynią Polski w boksie tajskim. W 2006 roku wyjechała na pierwsze Mistrzostwa Świata w muay thai, które odbywały się w Bangkoku. Jędrzejczyk przegrała wówczas w pierwszej walce z Kirgijką Walentiną Szewczenko. Tam też poznała wielokrotnego mistrza świata Pawła Słowińskiego, u którego zaczęła trenować, a następnie legendę kickboxingu Ernesto Hoosta zostając jego podopieczną.

Emerytury dla matek. Sprawdź, o co w tym chodzi!


Czytaj więcej…

Daria Zawiałow: kim jest prywatnie i zawodowo? Wiek, mąż …

Daria Zawiałow to jedna z nielicznych uczestniczek programów typu talent show, którym rzeczywiście udało się zrobić karierę. Zdolna pisoenkarka i autorka tekstów i kompozytorka ma na swoim koncie dopiero dwie płyty, ale już nazywana jest jedną z …

Źródło: Gala.pl

Daria Zawiałow i Joanna Jedrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego [kim …

Daria Zawiałow, po mężu Kaczmarek. Pochodzi z Koszalina, urodziła się w 1992 roku. To polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W wieku 7 lat wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola", gdzie zaśpiewała piosenkę „Rzeka” z repertuaru …

Źródło: Gazeta Pomorska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *