Dance Dance Dance – FINAŁ. Numer SMS – jak głosować?

Dance Dance Dance - FINAŁ. Numer SMS - jak głosować?

N

a finał w wielkanocną niedzielę każda z par musiała zatańczyć dwa duety oraz zachwycić widzów występem solo. W TVP 2 zakończył się program "Dance Dance Dance". Do ścisłego finału dotarli Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim oraz siostry Patricia i Victoria Kazadi. Zwyciężyła para znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl".

Gdy „Dance Dance Dance” ruszył wiosną, nie brakowało emocji – niekoniecznie tanecznych. W jury miał się znaleźć Michał Piróg, ale znany tancerz i choreograf nie wyobrażał sobie jednak, aby występować w Telewizji Polskiej. Stwierdził, że jeśli miałby zatańczyć w TVP, to tylko na jej „pożegnalnej imprezie”.

„Są pieniądze, które brudzą ręce” – stwierdził Piróg

.

W trzyosobowym jury znalazł się m.in. Ewa Chodakowska, która dotąd z tańcem nie miała wiele wspólnego. Na trenerkę spłynął hejt, a ta zapewniała, że jest apolityczna. „Zdrowy styl życia jest ponad podziałami” – tłumaczyła.

Po 8 tygodniach emisji programu w wielkanocną niedzielę w finale „Dance Dance Dance” znalazły się pary Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim oraz siostry Patricia i Victoria Kazadi. Finałowe tańce zostały nagrane wcześniej, ale samo ogłoszenie wyników głosowania zaprezentowano na antenie TVP2 na żywo. Na antenie doszło do paru wzruszających momentów.

Zwyciężyła para Wiktoria i Adam, czyli młodzi aktorzy znani m.in. z serialu „Rodzinka.pl”.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdecydowali się przekazać nagrodę – 100 tys. zł – na rzecz

fundacji „A kogo?” Ewy Błaszczyk

, niosącej pomoc osobom w śpiączce. Wiktoria Gąsiewska, jako 6-latka, zagrał w spocie fundacji „A kogo?”. Widać było, że ze łzami w oczach ogląda nagranie sprzed lat.

Tuż po ogłoszeniu wyników doszło do jeszcze jednego wzruszającego momentu. Adam Zdrójkowski przejął mikrofon i wręczoną mu przed momentem statuetkę przekazał Patricii Kazadi, mówiąc, że siostry również zasłużyły na nagrodę. Organizatorzy show przewidzieli również nagrodę za 2. miejsce – 10 tys. zł. Siostry Kazadi przekazały tę kwotę fundacji „Nasze Dzieci” działającej przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.


Czytaj więcej…

"Dance, dance, dance": Głosowanie widzów we wcześniej …

O wygraną w pierwszej polskiej edycji programu walczyły Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Już na początku finałowego odcinka jurorzy ogłosili, że oddają decyzję o wyborze zwycięzcy widzom. Wszystko byłoby ok, gdyby …

Źródło: Wirtualna Polska

Dance Dance Dance – FINAŁ 21.04.2019 relacja na żywo online. Co …

Dance Dance Dance to program, który budził wielkie emocje. Gwiazdy tańczyły do znanych teledysków, rywalizując o nagrodę pieniężną na wybrane cele charytatywne. W niedzielę 21.04.2019 poznamy zwycięzców pierwszej edycji show. Kto nimi zostanie?

Źródło: eska.pl

"Dance, Dance, Dance", 21.04.2019, FINAŁ. Wiktoria Gąsiewska i …

"Dance, Dance, Dance" FINAŁ 1. edycji tanecznego show za nami. W ostatnim odcinku ponownie mogliśmy się spotkać z uczestnikami, którzy już odpadli z programu. O zwycięstwo walczyły dwie pary: Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam …

Źródło: Telemagazyn.pl

Kto wygrał Dance Dance Dance w TVP2?

… zachwycić widzów występem solo. W TVP 2 zakończył się program "Dance Dance Dance". Do ścisłego finału dotarli Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim oraz siostry Patricia i Victoria Kazadi. Zwyciężyła para znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl".

Źródło: naTemat

Finał "Dance Dance Dance" za nami. Walka o zwycięstwo była …

Do finału dotarli: Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska oraz siostry Patricia i Victoria Kazadi. Dwie finałowe pary zaprezentowały się na scenie w ulubionych choreografiach z teledysków, a także solowo. Ich występy tradycyjnie obejrzeli jurorzy: Ida …

Źródło: Plejada.pl

Dance Dance Dance – FINAŁ. Numer SMS – jak głosować?

W niedzielę wielkanocną Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski staną do ostatecznej walki o 100 tysięcy złotych, które zwycięzcy przekażą na wybrany cel charytatywny. Oprócz finalistów, na scenie „Dance, Dance, Dance”, …

Źródło: Radio Eska

"Dance Dance Dance" znamy ZWYCIĘZCĘ pierwszej edycji programu!

Osiem tygodni upłynęło pod znakiem tańca i największych muzycznych przebojów. Wszystko za sprawą programu "Dance Dance Dance TVP". Dwie najlepsze pary znalazły się w finale programu. Kto okazał się najlepszy? Patricia i Victoria Kazadi czy …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *