Czy za udział w "Kuchennych Rewolucjach" się płaci? Magda …

Magda Gessler ma na swoim koncie już 250 odcinków Kuchennych Rewolucji. Program od lat cieszy się popularnością, a Polacy pokochali szalone pomysły najbardziej przebojowej polskiej restauratorki. 

Zobacz też: Potrawy do 25 złotych – przepisy. Kurczak pieczony, makaron z wędzonym serem i pyszne naleśniki

250. odcinek Kuchennych Rewolucji

11 kwietnia TVN pokaże jubileuszowy 250. odcinek „Kuchennych rewolucji”. W związku z tak ważnym jubileuszowym odcinkiem wywiad z Magdą Gessler przeprowadził Marcin Sawicki.

Czy Magda Gessler czasami „gra” w Kuchennych Rewolucjach i podkoloryzowuje emocje?

Odwiedziłeś kiedyś restaurację po rewolucji Magdy Gessler?Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Nie! Ja jestem trochę dzieckiem i nie potrafię udawać. Ja po prostu pokazuję to, co czuję. Czasami płaczę, czasami jestem wściekła, czasem jest przejęta. Czasem jest tak, że w moim programie pojawiają się ludzie z dużymi problemami rodzinnymi i zdrowotnymi, czy psychicznymi, czy czasami są to cwaniacy! (…) – odpowiedziała Magda Gessler.

Prawda o Kuchennych Rewolucjach. Czy za udział się płaci?

Magda Gessler przy okazji wywiadu postanowiła rozprawić się ze wszystkimi plotkami dotyczącymi show:

Ja chciałam dodać, że za udział w Kuchennych Rewolucjach nikt nie płaci. My czasami nawet dokładamy pieniądze. Rewolucja trwa cztery dni.  – powiedziała Magda Gessler.

Nie da się ukryć, że z tych 250 rewolucji, 150 żyje bardzo dobrze. Z 200 złotych robią obroty do 3, 8, a nawet 12 tysięcy złotych – dodała Magda Gessler.

Więcej:

autor: Ania
Kusiak


Co sądzisz o tym artykule?

89

23


Czytaj więcej…

Kuchenne rewolucje: "Zakątek smaku" w Konstantynie Łódzkim. Po …

Z powodu braku pieniędzy Agnieszka nie jest w stanie nawet zatrudnić pracowników, a w kuchni pomaga jej, jak tylko może, rodzina. Właścicielka nie wie, co jest powodem braku klientów, jednak nie chce zamykać restauracji. Czy Magda Gessler pomoże …

Źródło: RMF FM

Czy za udział w "Kuchennych Rewolucjach" się płaci? Magda

Czasami płaczę, czasami jestem wściekła, czasem jest przejęta. Czasem jest tak, że w moim programie pojawiają się ludzie z dużymi problemami rodzinnymi i zdrowotnymi, czy psychicznymi, czy czasami są to cwaniacy! (…) – odpowiedziała Magda Gessler.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w restauracji Zakątek smaku …

Magda Gessler w Konstantynowie Łódzkim. Kuchenne rewolucje 11 kwietnia – 250. odcinek programu. Magda Gessler, królowa polskiej kuchni, odwiedziła Konstantynów Łódzki. 250. odcinek „Kuchennych rewolucji” odbędzie się w restauracji „Zakątek …

Źródło: Dziennik Łódzki

Kuchenne rewolucje sezon 20 – kiedy nowe odcinki programu …

Magda Gessler, która bez dwóch zdań jest w naszym kraju autorytetem kulinarnym, swoją przygodę z Kuchennymi rewolucjami rozpoczęła w 2010 roku. Przez ten czas zdążyła odwiedzić dziesiątki restauracji, którym pomogła wydostać się z poważnych …

Źródło: Radio Eska

Kuchenne Rewolucje. Barcelonka, Przemyśl. Magda Gessler nie …

W menu restauracji "Barcelonka" po wizycie Magdy Gessler pojawił się zestaw "Apetyt Magdy Gessler na kresowy stół" (w zestawie były m.in. pasztet z królika, barszcz ukraiński, kotlet kijowski, kasza perłowa, ćwikła z chrzanem i kogel-mogel z owocami).

Źródło: Express Bydgoski

Kuchenne rewolucje: 250. odcinek! Magda Gessler w restauracji …

To będzie 250 odcinek Kuchennych rewolucji! Tym razem Magda Gessler ruszyła na ratunek restauracji Zakątek smaku w Konstantynowie Łódzkim. Jakie teraz są opinie gości o Oberży dawno, dawno temu? Co znalazło się w nowym menu? Czy w lokalu jest …

Źródło: Gazeta Pomorska

Kuchenne Rewolucje: Zakątek Smaku Konstantynów Łódzki …

Magda Gessler w Konstantynowie Łódzkim. Kuchenne rewolucje 11 kwietnia – 250. odcinek programu. Magda Gessler, królowa polskiej kuchni, odwiedziła Konstantynów Łódzki. 250. odcinek „Kuchennych rewolucji” odbędzie się w restauracji „Zakątek …

Źródło: Dziennik Łódzki

Sałatka jarzynowa według przepisu Magdy Gessler [Wielkanoc …

Sałatka jarzynowa według przepisu Magdy Gessler. Do Wielkanocy coraz bliżej, powoli myślimy o przygotowaniu do świąt i zebraniu idealnych przepisów na pyszne dania. Na polskich stołach króluje kilka tradycyjnych dań bez których nie wyobrażamy sobie …

Źródło: Express Bydgoski

Dziennikarz na wizji był dla Gessler słodki jak cukiereczek …

Magda Gessler udzieliła wyjątkowego wywiadu z okazji jubileuszowego odcinka programu "Kuchenne Rewolucje". Sympatycznemu dziennikarzowi udało się skłonić ją do zwierzeń. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce zdradziła mu niejedną tajemnicę.

Źródło: Pikio.pl

Kuchenne rewolucje w Konstantynowie Łódzkim. Gessler: "Tego się …

W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła "Zakątek smaku" w Konstantynowie Łódzkim. Okazało się, że restauracja zionie pustkami, a właścicielka straciła wiarę we własne siły. Jaką rewolucję przeprowadziła Magda Gessler?

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *